Magistro laipsnis - Ekonomikos studijos Norvegijoje

Peržiūrėti magistro studijų programas - Ekonomikos studijos Norvegijoje - 2018/2019

Ekonomikos studijos

Meistras 's laipsnis yra antrosios pakopos akademinis laipsnis. Vienas turi jau turėti bakalauro laipsnį kreiptis meistras 's programos. Dauguma meistras 's studijų programą reikės studentams baigti magistro ' s darbą arba mokslinių tyrimų popieriaus.

Ekonomikos studijas pabaigę specialistai gerai supranta individualios, bendrovių bei valstybių ekonominės elgsenos poveikį bendrosioms ekonomikos tendencijoms. Ekonomikos studijos dažnai būna tarpdisciplininės, tad jas pasirinkę studentai paprastai nagrinėja ne tik ekonomines, bet ir politines ar visuomenines temas, kurios gali paveikti šalių ekonomines sistemas ar bendrovių finansinius sprendimus.  

Norvegija (Norge) yra vakarinėje, šiauriausias - ir iš tiesų rytus - iš trijų Skandinavijos šalyse. Norvegija yra gerai žinomas dėl savo nuostabios ir įvairus gamtovaizdis. Į vakarus nuo šalies fiordai yra ilgas siauras įvadai, šonuose iš abiejų pusių aukšti kalnai, kur jūra prasiskverbia toli nuo pakrantės. Galutinė atsakomybė už švietimo tenka Norvegijos ministerijos švietimo ir mokslinių tyrimų.

Geriausios magistro studijos - Ekonomikos studijos Norvegijoje - 2018/2019

Skaityti Daugiau

Ekonomikos magistras

NHH Norwegian School of Economics
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų August 2019 Norvegija Bergen

Magistrantūros programa "Ekonomika" dėsto priemones analizuoti rinkas ir pramonės šakas bei ekonomines problemas, su kuriomis susiduria privatus verslas, viešosios institucijos ir tarptautinės organizacijos. [+]

Laipsnis: Ekonomikos ir verslo administravimo magistras ECTS kreditai: 120 Trukmė: dveji metai

Programa suteiks jums įgūdžių analizuoti rinkas ir pramonės šakas bei ekonomines problemas, su kuriomis susiduria privatus verslas, viešosios institucijos ir šalių bei regionų plėtra. Tai suteiks jums svarbių perspektyvų suprasti vis labiau globalizuotą ekonomiką.

Ekonominių mechanizmų supratimas yra gyvybiškai svarbus verslo sėkmei ir viešosios politikos kūrimui, o ši magistrantūros programa suteikia išsamų ir išsamų ekonomikos teorijos ir ekonometrijos ugdymą. Jūs galėsite analizuoti pagrindinius ekonominius klausimus, tokius kaip:

Kokie yra finansų krizės padariniai? Kodėl kai kurie sujungimai nėra pelningi? Ar apmokestinti turtą yra gera idėja? Kaip greitai turėtų būti išnaudojami naftos ištekliai?... [-]


Magistro Finansai

NHH Norwegian School of Economics
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų August 2019 Norvegija Bergen

NHH finansų magistro programa rengia jums daugybę puikių karjeros galimybių finansinių paslaugų, konsultacijų ir audito srityse. [+]

Laipsnis: Ekonomikos ir verslo administravimo magistras ECTS kreditai: 120 Trukmė: dveji metai

Programa rengia studentus įvairias išskirtines karjeros galimybes finansinių paslaugų, konsultavimo ir audito srityse. Portfelį projektuoja ir moko NHH tarptautiniu mastu pripažintas finansų fakultetas, kurio moksliniai tyrimai ir pramonės žinios užtikrina, kad kursai yra aktualūs ir kokybiški.

Kursai derina griežtą teorinį požiūrį su atitinkamomis paraiškomis, o studentai gilins supratimą apie teorinę bazę ir empirinius finansinius įrodymus. Jūs mokysite analizuoti realias finansų rinkų ir finansinių sprendimų priėmimo problemas firmose ir taikyti principus mokslinių tyrimų srityje.... [-]