Filter
Magistro laipsniai
Norvegija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Ekonomikos studijos Norvegijoje - 2019

Meistras 's laipsnis yra antrosios pakopos akademinis laipsnis. Vienas turi jau turėti bakalauro laipsnį kreiptis meistras 's programos. Dauguma meistras 's studijų programą reikės studentams baigti magistro ' s darbą arba mokslinių tyrimų popieriaus.

Ekonomikos ir administravimo studijas pasirinkę studentai studijų metų išsamiai nagrinėja ne tik ekonomines tendencijas bei teorijas, bet ir gilinasi į mikro ekonomikos subtilybes, kurios gali iš esmės paveikti ekonomines šalių sistemas. Šių studijų metu studentai analizuoja ne tik įvairias ekonomines temas, bet ir daug dėmesio skiria ir politinėms, visuomeninėms, verslo bei finansų temoms, kurios stipriai paveikia ekonomines struktūras ir sistemas. Tad ekonominį išsilavinimą įgiję specialistai gali dirbti tiek viešojo, tiek privataus sektoriaus bendrovėse.

Norvegija (Norge) yra vakarinėje, šiauriausias - ir iš tiesų rytus - iš trijų Skandinavijos šalyse. Norvegija yra gerai žinomas dėl savo nuostabios ir įvairus gamtovaizdis. Į vakarus nuo šalies fiordai yra ilgas siauras įvadai, šonuose iš abiejų pusių aukšti kalnai, kur jūra prasiskverbia toli nuo pakrantės. Galutinė atsakomybė už švietimo tenka Norvegijos ministerijos švietimo ir mokslinių tyrimų.

Geriausios magistro studijos - Ekonomikos studijos Norvegijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Ekonomikos studijos, Norvegija

UIT The Arctic University of Norway

Kaip visuomenėje naudojami ištekliai ir kaip jie turėtų būti naudojami? Tai yra dideli ekonomikos klausimai. Ekonomikos magistro laipsnis suteikia jums gilesnį supratimą ... [+]

Kaip visuomenėje naudojami ištekliai ir kaip jie turėtų būti naudojami? Tai yra dideli ekonomikos klausimai. Ekonomikos magistro laipsnis suteikia jums gilesnį supratimą apie teorinę ir taikomąją ekonominę analizę, metodiką ir empirinius tyrimus. Studentai turės galimybę savarankiškai dirbti savarankiškai ir užduotims.

Programos aprašymas

Programa susideda iš pažangių mikroekonomikos kursų, kurie taip pat apima linijinės algebra ir statinį optimizavimą. Makroekonomika apima atviros ekonomikos ir ekonomikos augimo analizę. Pirmame semestre studentai turės ekonometrijos kursą - pažangius kiekybinius ekonomikos metodus. Antrojo semestro metu studentai gali pasirinkti tarp pažangių finansų kursų ir taikomosios mikroekonomikos kursą. Trečiuoju semestru studentai taip pat turės imtis kursų, kurie suteikia bendrą pagrindą dirbti su magistro baigiamuoju disertacija ir specializuojasi tematikos tema. Magistro baigiamasis darbas sudaro 30 ECTS ir bus parašytas ketvirtajame ir paskutiniame semestre.... [-]

Norvegija Tromsø
August 2019
Dieninės
2 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba