Filter
Magistro laipsniai
Čekija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Elektros inžinerija Čekijoje - 2019

Magistro laipsnį suteikia jums galimybę arba toliau savo supratimą apie tam tikrą klausimą arba pakilti visiškai kitu būdu, naudojant įgūdžius, jūs įgijo iš savo ankstesnių bakalauro laipsnį.

Magistro laipsnį elektrotechnikos srityje turi mokymo studentams paskirtį, todėl jie gali padėti spręsti realaus pasaulio inžinerijos klausimais. Laipsnis ateina su sunkiųjų dėmesį skiriant inžinerijos metodus, matematikos ir fizikos.

Čekija yra nusistovėjusi ir moksliniais tyrimais pagrįstą aukštąjį išsilavinimą. Tai padarė mokymosi ini Praha viena iš gerbiamų programą 's Europoje, nes ji augina kūrybiškumo ir naujovių tarp studentų dvasią.

Geriausios magistro studijos - Elektros inžinerija Čekijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Elektros inžinerija, Čekija

Technical University of Ostrava

Aukštos kokybės teorinis mokymas ir universalus pagrindas taikymo orientuota studijų užtikrinti aukštą gebėjimą prisitaikyti prie visų tam tikrus reikalavimus jų būsimą p ... [+]

Fakultetas Elektros inžinerijos ir kompiuterių mokslo

Studijų skyrius

Elektros energijos inžinerijos

Filialas profilis

Aukštos kokybės teorinis mokymas ir universalus pagrindas taikymo orientuota studijų užtikrinti aukštą gebėjimą prisitaikyti prie visų tam tikrus reikalavimus jų būsimą profesinę praktiką absolventų, nei operacijos, inžinerijos ar mokslo ir mokslinių tyrimų srityje. Pagrindiniai dalykai apima taikomosios matematikos pažymėtus principus elektros energijos inžinerijos ir elektros šilumos technologiją. Kursas suskirstytas į penkis specializacijų: Perdavimo ir paskirstymo elektros energijos generavimas elektros, elektros energijos inžinerijos transporto, elektros mašinos ir įrenginiai, Prekybos elektrotechnika, Kuri specializuojasi šių dalykų - elektros inžinerijos pramonės ir skirstomųjų tinklų, elektrinė įranga, elektros inžinerijos transporto, elektros mašinos ir įrenginiai, technologiniai procesai. Be to, departamentas siūlo šias pasirenkamųjų dalykų - Elektromagnetinis suderinamumas, diagnostika, elektros įrenginių, teorinė elektros inžinerijos, laikinas įvykiai elektrifikavimo sistemos, projektavimas elektros skirstomųjų tinklų, Kompiuteriai matavimo ir diagnostikos, apsaugos ir automatikos skirstomųjų tinklų, kontrolė elektrifikacijos sistemos, ir daugelis kitų, žr mokymo programą.... [-]

Čekija Ostrava
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba