Filter
Magistro laipsniai
Švedija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Elektros inžinerija Švedijoje - 2019

Meistras lygio tyrimai apima specializuotą studiją dėl mokslinių tyrimų ar profesinės praktikos srityje srityje. Uždirbti magistro laipsnį rodo aukštesnio lygio meistriškumą tema. Uždirbti magistro laipsnį gali trukti nuo vienerių metų iki trejų ar ketverių metų. Prieš galite pereiti, paprastai turite parašyti ir apginti disertaciją, ilgai popieriaus tai yra jūsų specializuotų mokslinių tyrimų kulminacija.

Elektros inžinierių poreikis nesibaigiančių šiame pasaulyje, todėl visi specialistai, kurie priklauso šios srities gerų karjerą, ir jie padaryti gerus pinigus. Taigi, magistras Elektros inžinerijos yra labai populiarus studijų programa.

Švedija (Sverige) yra Šiaurės šalių dydį, su maždaug 9,5 milijono gyventojų. Ji ribojasi su Norvegija ir Suomija yra prijungtas prie Danijos Via Zundo (Öresundsbron) tilto. Švedija turi stiprią tradiciją būti atviras, tačiau atsargus šalis.

Geriausios magistro studijos - Elektros inžinerija Švedijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Elektros inžinerija, Švedija

KTH Royal Institute of Technology

Mūsų pasauliniai poreikiai prieinamų ir tvarių išteklių, skirtų gerinti pasaulį, skubiai reikalingi elektros inžinieriams ir mokslininkams. Tiek tiekti elektros energiją, ... [+]

Mūsų pasauliniai poreikiai prieinamų ir tvarių išteklių, skirtų gerinti pasaulį, skubiai reikalingi elektros inžinieriams ir mokslininkams. Tiek tiekti elektros energiją, tiek kurti naujus pažangius sprendimus, kurie padėtų taupiau valdyti energiją. Ši programa skirta tiems, kurie norėtų dirbti tokiose srityse kaip: valdymas, sistemos ir / ar komponentai elektros inžinerijoje.

Elektros energetika KTH

Elektros energijos inžinerijos programa mokoma anglų kalba šiose srityse:

elektros energetikos sistemos ir rinkos elektros sistemos veikimo valdymas ir automatika galios elektronika ir diskai elektrotechnikos įrangos modeliavimas energetikos sistemų valdymas ... [-]
Švedija Stockholm
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Linnaeus University

Ši programa apima tiek teoriją, tiek ir programas, ir rengia pažangias inžinerijos darbus pramonėje ar magistro studijas. ... [+]

Ši programa apima tiek teoriją, tiek ir programas, ir rengia pažangias inžinerijos darbus pramonėje ar magistro studijas.

Bangos sklaida ir signalų apdorojimas yra svarbios technikos šiuolaikinės visuomenės sritys. Yra daugybė techninių ir pramoninių pritaikymų, reikalaujančių abiejų dalykų žinios, ypač belaidžio ryšio, antenos ir mikrobangų krosnelės technologijos.

Per pirmuosius metus jūs išmoksite matematinius ir statistinius metodus, kurie yra aukšto lygio telekomunikacijų teorijos pagrindai. Jūs taip pat susitiksite su prašymais, pateiktais radijo ryšio sistemų, mikrobangų krosnelių ir antenos technologijų forma.

Antrus metus galite teoriškai specializuotis arba studijuoti gretimus dalykus, tokius kaip fizika ar informatika. Kai kurie kursai yra suteikiami kas antrus metus, taigi jie gali būti studijuojami per 1 ar 2 metus. Disertacijos darbas yra procesas, kai jūs pertvarkote savo žinias į mokslinį rašymą. Tuo tikslu jūs gausite naudos iš mokslinių tyrimų metodologijos elementų, kurie yra programoje.... [-]

Švedija Teleborg
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba