Filter
Magistro laipsniai
Airijos sala Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Elektros inžinerija Airijoje - 2019

Kad galėtų sėkmingai gauti magistro kvalifikaciją, jums reikės gauti kreditų skaičių, einančios individualius modulius. Dauguma mokoma magistro turės pagrindinių modulių skaičių, kurį turi priimti ir perduoti, siekiant gauti kvalifikaciją. Mokslinių tyrimų magistrantūros vertinimas yra beveik visada vien tik vienos disertacijos modulis arba projektu.

Elektros inžinerijos magistras siekiant suteikti studentams išsamų švietimo matematikos, fizikos ir inžinerijos metodus tikslui laipsnis. Absolventai galės teikti sprendimus dabartinių realaus pasaulio problemas, kurios yra susijusios su inžinerija.

Airija yra sala į šiaurės vakarus nuo žemyninės Europos. Tai trečia pagal dydį sala Europoje ir dvidešimtojo didžiausia sala Žemėje. Norėdami savo rytus yra didesnis sala Didžiojoje Britanijoje, iš kurios jis yra atskirtas Airijos jūroje.

Geriausios magistro studijos - Elektros inžinerija Airijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Elektros inžinerija, Airijos sala

Dublin City University

Šis vienerių metų dieninių magistro programa yra skirta gilinti mokinių žinias apie elektroninių sistemų. Jei esate ambicingas, nori likti neatsilikti nuo naujovių, nori ... [+]

Įvadas

Šis vienerių metų dieninių magistro programa yra skirta gilinti mokinių žinias apie elektroninių sistemų. Jei esate ambicingas, nori likti neatsilikti nuo naujovių, nori pagerinti savo kvalifikaciją, yra pasirengę įsipareigoti laiko asmeniniam tobulėjimui ir dar turi ribotą galimybę on-campus lankomumo, tada ši programa struktūra yra skirtas Jums. Galite imtis kursus nuotoliniu būdu per interneto - Nuotolinio mokymosi galimybe, lankyti paskaitas on-campus, arba sumaišoma ir suderinti derinant on-campus ir nuotolinio mokymosi pagal savo ypatingas aplinkybes.

Kas gali?

Jeigu norite kreiptis dėl šios programos jums reikia turėti gerą pagyrimu laipsnis Elektronikos / Elektrotechnikos inžinerija, taikomosios fizikos, kompiuterių mokslo ar kitų inžinerinių disciplinų. Kandidatai, kurių gimtoji kalba nėra anglų, bus reikalaujama pateikti įrodymus, anglų kalbos kvalifikacija. Daugiau informacijos apie patekimo į rinką reikalavimai rasite mūsų interneto svetainėje. ... [-]

Airijos sala Dublin
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba