Filter
Magistro laipsniai
Bangladešas Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Elektros inžinerija Bangladeše - 2019

Magistro laipsnis yra suteikiamas studentams, kurie sėkmingai pabaigia jų pasirinktos specialybės antrosios akademinės pakopos studijas.

Elektros inžinerijos magistras siekiant suteikti studentams išsamų švietimo matematikos, fizikos ir inžinerijos metodus tikslui laipsnis. Absolventai galės teikti sprendimus dabartinių realaus pasaulio problemas, kurios yra susijusios su inžinerija.

Bangladešas yra reguliavimo institucija, vadinama universitetas dotacijos komisija Bangladešas kuris priţiūri 34 valstybinius universitetus ir 60 privačių universitetų. It 's pagrindinis tikslas yra užtikrinti, kad švietimo įstaigos teikia švietimo kokybę. Jos taip pat užtikrina, kad studentas kultūra būtų laikomasi visų aukštųjų mokyklų institucijos.

Geriausios magistro studijos - Elektros inžinerija Bangladeše - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Elektros inžinerija, Bangladešas

BRAC University

Iš laipsnį tikslas yra suteikti studentams su gerai informuotas ir gerai subalansuotų elektroninių / Telekomunikacijos / galios sistema inžinerijos priemonių, skirtų sprę ... [+]

M. SC./M. ENGG. Elektros ir elektronikos inžinerija

Šiuolaikinės elektronikos, ryšių ir elektros energijos sistemų, tokių kaip mobilieji telefonai, skaitmeninė televizija, internetas, bevielis tinklų ir nanotechnologijos yra pareikšti revoliuciją verslo ir privačių asmenų gyvenimą. Pasaulio ekonomika remiasi vis daugiau didelės spartos duomenų ir kitų skaitmeninių duomenų tinklų, jungiančių kompiuterių ir kitų skaitmeninių prietaisų visame pasaulyje. Visi verslo aspektai, iš mokslinių tyrimų ir plėtros, gamyba, rinkodara ir pardavimai, naudos iš Sparti tokios technologijos. Ištisiniai technologijų pažanga stiprinti mūsų socialinį gyvenimą, pramogų ir švietimo teikiant žiniasklaidos suspaudimo ir belaidžiam ryšiui tarp įrenginių.... [-]

Bangladešas Dhaka
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba