Filter
Magistro laipsniai
Belgija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Elektros inžinerija Belgijoje - 2019

Meistras lygio tyrimai apima specializuotą studiją dėl mokslinių tyrimų ar profesinės praktikos srityje srityje. Uždirbti magistro laipsnį rodo aukštesnio lygio meistriškumą tema. Uždirbti magistro laipsnį gali trukti nuo vienerių metų iki trejų ar ketverių metų. Prieš galite pereiti, paprastai turite parašyti ir apginti disertaciją, ilgai popieriaus tai yra jūsų specializuotų mokslinių tyrimų kulminacija.

Elektros inžinierių poreikis nesibaigiančių šiame pasaulyje, todėl visi specialistai, kurie priklauso šios srities gerų karjerą, ir jie padaryti gerus pinigus. Taigi, magistras Elektros inžinerijos yra labai populiarus studijų programa.

Belgija, oficialiai Belgijos Karalystė, yra federacinė valstybė Vakarų Europoje. Jis yra vienas iš įkūrėjų Europos Sąjungos ir šeimininkai ES 's būstinę, taip pat tiems kelių kitų pagrindinių tarptautinių organizacijų, tokių kaip NATO.

Geriausios magistro studijos - Elektros inžinerija Belgijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Elektros inžinerija, Belgija

University of Mons

Įsivaizduokite, kurti ir įgyvendinti novatoriškas sistemas tose srityse, nuolat keičiasi ... [+]

Įsivaizduokite, kurti ir įgyvendinti novatoriškas sistemas tose srityse, nuolat besikeičiančių elektriko inžinieriaus mokymo padeda kontroliuoti universalus būtent:

Stiprios srovės: elektros mašinų, galios elektronika, skaitinė analizė ir optimizavimas, pažangiųjų elektros energijos tinklų, naujos energijos Silpnos srovės telekomunikacijų, signalų apdorojimas, elektronikos, automatikos, kompiuteriniai tinklai, įterptųjų sistemų, bioinžinerijos

Elektros inžinierius prisitaikyti prie sparčiai kintančių sričių (multimedijos, telekomunikacijų, biotechnologijų ir naujų energijos) ir pastovaus dėmesio skiriama inovacijoms ir reagavimą. Komanda projektai sukurti esminius įgūdžius: vadovavimas, laiko valdymas ir konfliktų. Darbas Baigimo leidžia elektromechanikas patekti į ilgą ir sudėtingą projektą apačioje ir viršyti savo ribas.... [-]

Belgija Mons
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba