Peržiūrėti magistro studijų programas - Elektros inžinerija Botsvanoje - 2020

Magistro diplomas yra suteikiamas sėkmingai antrosios pakopos studijas pabaigusiems specialistams. Tam kad studentams būtų suteiktas magistro laipsnis, jiems paprastai reikia sėkmingai pabaigti nuo 12 iki 18 akademinių studijų dalykų. Šio tipo studijos paprastai yra pabaigiamos magistrinio darbo gynimu arba baigiamaisiais studijų egzaminais.Magistro laipsnį elektrotechnikos srityje turi… Skaityti daugiau

Magistro diplomas yra suteikiamas sėkmingai antrosios pakopos studijas pabaigusiems specialistams. Tam kad studentams būtų suteiktas magistro laipsnis, jiems paprastai reikia sėkmingai pabaigti nuo 12 iki 18 akademinių studijų dalykų. Šio tipo studijos paprastai yra pabaigiamos magistrinio darbo gynimu arba baigiamaisiais studijų egzaminais.

Magistro laipsnį elektrotechnikos srityje turi mokymo studentams paskirtį, todėl jie gali padėti spręsti realaus pasaulio inžinerijos klausimais. Laipsnis ateina su sunkiųjų dėmesį skiriant inžinerijos metodus, matematikos ir fizikos.

Botsvana įsikūręs pietinėje Afrikoje ir padarė didelę pažangą kuriant jos aukštojo mokslo sistemai. Deimantų atradimas gerokai padidėjo pajamos už tautą, ir daug šios pajamos buvo nukreiptų į gerinimas mokyklose ir kolegijose.

Geriausios magistro studijos - Elektros inžinerija Botsvanoje - 2020

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
Botswana International University Of Science And Technology
Palapye, Botswana

Ši programa yra sukurta atliekant mokslinius tyrimus, siekiant sukurti gylį įvairiose pasirinktose specializacijose.

Ši programa yra sukurta atliekant mokslinius tyrimus, siekiant sukurti gylį įvairiose pasirinktose specializacijose. -
Vadybos kursai
Anglų
Vasaris 2020
Su bendrabučiu
 
Botswana International University Of Science And Technology
Palapye, Botswana

Ši programa leidžia absolventams, atliekant mokslinius tyrimus, įgyti pažangių pajėgumų ryšių ir telekomunikacijų srityse.

Ši programa leidžia absolventams, atliekant mokslinius tyrimus, įgyti pažangių pajėgumų ryšių ir telekomunikacijų srityse. -
Vadybos kursai
Anglų
Vasaris 2020
Su bendrabučiu