Filter
Magistro laipsniai
Bulgarija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Elektros inžinerija Bulgarijoje - 2019

Iš Masters nauda peržengia pagerinti savo uždarbio potencialą. Jie gali suteikti jums su asmeninių ir profesinių įgūdžių paspartinti savo plėtrą. Jie taip pat yra galimybė atskirti save nuo savo bendraamžių, daugelis iš jų turės panašias lygio ir bakalauro kvalifikaciją.

Magistro laipsnį elektrotechnikos srityje turi mokymo studentams paskirtį, todėl jie gali padėti spręsti realaus pasaulio inžinerijos klausimais. Laipsnis ateina su sunkiųjų dėmesį skiriant inžinerijos metodus, matematikos ir fizikos.

Bulgarija gyvuoja daugiau nei 13 amžių Europoje, jungiantis Rytus ir Vakarus. Tarptautiniai studentai lengvai tilptų į Bulgarijos kultūros visuomenėje ir mėgautis gyvenimas pilnas įspūdžių, įdomus ir kūrybiškumą.

Geriausios magistro studijos - Elektros inžinerija Bulgarijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Elektros inžinerija, Bulgarija

Technical University of Varna

Departamentai - Elektros energijos tiekimas, įranga - Electroenergetics (Energetika) - Elektros inžinerija ir technologijos - teoriniai ir matavimo elektrotechnika - Fizi ... [+]

Geriausios magistro studijos - Elektros inžinerija Bulgarijoje - 2019. Departamentai Elektros energijos tiekimas, įranga Elektros energijos tiekimo ir įrenginių katedra buvo įkurta 1971 metais, tuo pačiu metu su paties pavadinimo dur su dviejų dalykų atidarymo: Elektros energijos tiekimas į Industries Elektros įranga Vandens transporto Per pastaruosius metus mokymo ir mokslinių tyrimų procesus atlieka aukštos kvalifikacijos dėstytojų, absolventų Bulgarijos ir užsienio universitetuose (Rusija, Vokietija, Čekija). Bulgarijos ir užsienio patirtis buvo naudinga katedros ir specialybės kaip visuma. Nemaža dalis į katedros dėstytojų atliko ilgalaikį specializaciją Danijoje, Rusijoje, Čekijoje, Vokietijoje ir Austrijoje. Sukūrė vaisi... [-]
Bulgarija Varna
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba