Filter
Magistro laipsniai
Ispanija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Elektros inžinerija Ispanijoje - 2020

Magistro studijos - tai antrosios pakopos akademinės studijų programos, kurias gali rinktis jau bakalauro studijų laipsnį įgiję studentai. Magistro studijos vidutiniškai trunka iki dvejų akademinių metų. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos į magistro studijų programas paprastai yra įtraukiami nuo 36 iki 54 akademinių kreditų.  

Elektros inžinierių poreikis nesibaigiančių šiame pasaulyje, todėl visi specialistai, kurie priklauso šios srities gerų karjerą, ir jie padaryti gerus pinigus. Taigi, magistras Elektros inžinerijos yra labai populiarus studijų programa.

Ispanija (ispaniškai: España) yra įvairi šalis dalintis Iberijos pusiasalio su Portugalija vakariniame gale dėl Viduržemio jūros. Ispanija yra laikoma egzotiška šalis Europoje dėl savo draugiškų gyventojų ir atsipalaidavęs gyvenimo būdą. Normalus trukmę universiteto kursus Ispanijoje yra 4 metai, išskyrus medicinos ir dvigubi laipsniai, kurie yra 6. Madridas ir Barselona yra gerai žinomi miestų visame pasaulyje dėl savo virtuvės, energingas naktinis gyvenimas, ir pasaulyje garsaus folkloro ir šventės.

Geriausios magistro studijos - Elektros inžinerija Ispanijoje - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Elektros inžinerija, Ispanija

Kitos šios studijų srities programos:
Universidad Pontificia Comillas

Iš magistro laipsnį Telekomunikacijų inžinerijos tikslas yra parengti ICAI inžinieriai kaip ateinančių metų sektoriaus lyderis. Magistrantūros studijų programos sujungia ... [+]

Magistro Laipsnis Telekomunikacijų inžinerija (MIT)

Per telekomunikacijų inžinerijos programą, magistro laipsnį Telekomunikacijų inžinerija (MIT) yra antrosios pakopos studijų akademinius laikotarpį:

Iš magistro laipsnį Telekomunikacijų inžinerijos tikslas yra parengti ICAI inžinieriai kaip ateinančių metų sektoriaus lyderis. Magistrantūros studijų programos sujungia technines žinias su daugiau generalistic švietimo taikomo daugelyje pramonės sektorių ir įmonių, naudojant labai praktinis mokymas, kur studentas yra scenos centre. Programa yra pritaikyta prie visuomenės, kurioje internacionalizacija, bendravimo skils, ir lyderystė yra būtinos profesinės sėkmės.... [-]

Ispanija Madridas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Oviedo -

Magistro kvalifikacinis laipsnis už Telekomunikacijų inžinieriaus profesiją atitinka jam nustatytus tikslus ir kompetencijas bei nustatytas pagal CIN 355/2009. ... [+]

Karjeros galimybės

Magistro kvalifikacinis laipsnis už Telekomunikacijų inžinieriaus profesiją atitinka jam nustatytus tikslus ir kompetencijas bei nustatytas pagal CIN 355/2009.

mokymo planas

Gyvenimo aprašymas susideda iš bendrų dalykų visiems studentams, kurie papildo pasirinktinių dalykų grupę, apimančią praktiką įmonėje. Tuo pačiu metu kiekvienas dalykas buvo suprojektuotas atsižvelgiant į jo turinio ir kompetencijų vienodumą, taip pat stengiantis užtikrinti teisingą tos pačios sekos nustatymą. Tuo tikslu dalykai grupuojami pagal kompetencijos ir turinio vienodumą.

Daugumos dalykų pobūdis yra privalomas, paliekant vieną neprivalomo pobūdžio dalyką, kurio turinys studentas turi pasirinkti iš viso 6 ECTS (du pasirenkamuosius dalykus). Savo ruožtu galutiniam magistro projektui sudaro 24 ECTS.... [-]

Ispanija Oviedo
Rugsėjis 2020
Ispanų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba