Filter
Magistro laipsniai
Jungtiniai Arabų Emyratai Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Elektros inžinerija Jungtiniuose Arabų Emyratuose - 2019

Magistro studijos - tai antrosios pakopos akademinės studijų programos, kurias gali rinktis jau bakalauro studijų laipsnį įgiję studentai. Magistro studijos vidutiniškai trunka iki dvejų akademinių metų. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos į magistro studijų programas paprastai yra įtraukiami nuo 36 iki 54 akademinių kreditų.  

Elektros inžinierių poreikis nesibaigiančių šiame pasaulyje, todėl visi specialistai, kurie priklauso šios srities gerų karjerą, ir jie padaryti gerus pinigus. Taigi, magistras Elektros inžinerijos yra labai populiarus studijų programa.

Jungtiniai Arabų Emyratai yra iš septynių Emyratų federacijos rytinėje pusėje Arabijos pusiasalyje, prie įėjimo į Persijos įlanką. Daug darbo jėgos JAE yra užsienio emigrantų - taigi šalies 's gyventojų makiažas yra tokia įvairi, su Emyratai piliečių Būdamas savo šalyje mažuma.

Geriausios magistro studijos - Elektros inžinerija Jungtiniuose Arabų Emyratuose - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Elektros inžinerija, Jungtiniai Arabų Emyratai

Birla Institute Of Technology & Science, Pilani, Dubai Campus

Gerai žinoma, kad elektros inžinieriams tenka pagrindinis vaidmuo kuriant šalies infrastruktūrą. Dubajuje, kuriame vyksta 2020 m. Pasaulinė paroda, ir didėjantys inžinier ... [+]

Gerai žinoma, kad elektros inžinieriams tenka pagrindinis vaidmuo kuriant šalies infrastruktūrą. Dubajuje, kuriame vyksta 2020 m. Pasaulinė paroda, ir didėjantys inžinierių galimybės JAE ir Persijos įlankos šalyse, „BITS Pilani“, „Dubai Campus“, dabar nuo 2018 m. 19. Ši programa buvo tinkamai patvirtinta „Dubai“ vyriausybės „Žinių ir žmogaus vystymo tarnyba“ (KHDA).

Su specializacija Power Electronics ir Drives, studentai bus gerai susipažinę su įvairių komponentų ir posistemių, naudojamų galios elektroninių keitiklių, elektrinių mašinų ir reguliuojamo greičio pavaros veikimą, funkciją ir sąveiką. Jie taip pat gebės sukaupti patikimas žinias galios įrenginių sąveikos su elektros sistemomis srityse, taip pat galios elektroninės veiklos kontrolės aspektus. Tai padėtų jiems vykdyti projektavimo ir priežiūros inžinierių karjerą elektros energijos keitiklių pagrindu veikiančių sistemų, naudojamų elektros energijos konversijai ir apdorojimui, srityje. Jie taip pat taps įdarbinami kaip lauko arba bandymų inžinieriai, dirbantys su elektros energijos elektroniniais komponentais, keitikliais ir specializuotomis elektros energijos sistemų funkcijomis. Jie gali būti pelningai dirbantys gamybos, statybos ir energijos paskirstymo pramonėje. Ypač jie galės daugiau, funkcionaliau prisidėti prie Europos Parlamento narių (mechaninių, elektros ir vandentiekio) bei ŠVOK (šildymo vėdinimas ir oro kondicionavimas) srityse atitinkamose Persijos įlankos šalių organizacijose, o tai paskatins viso GCC infrastruktūros plėtrą.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
Rugpjūtis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba