Filter
Magistro laipsniai
Kroatija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Elektros inžinerija Kroatijoje - 2019

Kad galėtų sėkmingai gauti magistro kvalifikaciją, jums reikės gauti kreditų skaičių, einančios individualius modulius. Dauguma mokoma magistro turės pagrindinių modulių skaičių, kurį turi priimti ir perduoti, siekiant gauti kvalifikaciją. Mokslinių tyrimų magistrantūros vertinimas yra beveik visada vien tik vienos disertacijos modulis arba projektu.

Elektros inžinerijos magistras siekiant suteikti studentams išsamų švietimo matematikos, fizikos ir inžinerijos metodus tikslui laipsnis. Absolventai galės teikti sprendimus dabartinių realaus pasaulio problemas, kurios yra susijusios su inžinerija.

Kroatija yra šalis, kurioje 40% jos piliečių svyruoja tarp 18 ir 35 metų pasiekė aukštojo mokslo išsilavinimą. Šalyje pagerėjo studento gyvenimą šių universitetų su atslūgo gyvenimo lygio šių universitetų ypač vietos ir net tarptautinių studentų.

Geriausios magistro studijos - Elektros inžinerija Kroatijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Elektros inžinerija, Kroatija

Kitos šios studijų srities programos:
University of Dubrovnik

Studijuojant jūrų Elektrotechnikos ir ryšių technologijų trunka dvejus metus, ty keturi semestrai (120 ECTS kreditų). Baigus studijuojant, studentai įgyja Meistras ' ... [+]

Jūrų Elektros ir ryšių technologijos

Studijuojant jūrų Elektrotechnikos ir ryšių technologijų trunka dvejus metus, ty keturi semestrai (120 ECTS kreditų). Baigus studijuojant, studentai įgyja Meistras 's laipsnį technologijos Jūrų Elektrotechnikos ir ryšių technologijų (M.Tech.) Akademinį laipsnį.

Jūrų elektrotechnika ir komunikacinių technologijų tyrimas yra tinkamas atsakas į iš laivybos kompanijų visame pasaulyje paklausa kvalifikuotų absolventų šioje srityje.Panašus reikalavimas gali būti rasti visoje jūrų pramonėje, pavyzdžiui, uosto ir uosto įrenginių, turizmo pramonei, pavyzdžiui, laisvalaikio prieplaukų ir viešbučiuose ir daugelis kitų šiuolaikinių institucijų, tokių kaip visų rūšių oro uostams, ligoninėms ir komercinių įstaigų. Visose šiose situacijose susieta elektronikos ir ryšių sistemų greitai tapo esminis reikalavimas, ir suteikti užimtumo galimybių kvalifikuoti darbuotojai didelį augimo. ... [-]

Kroatija Dubrovnik
Spalis 2019
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba