Filter
Magistro laipsniai
Pietų Korėja Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Elektros inžinerija Pietų Korėjoje - 2019

Magistro studijos - tai antrosios pakopos akademinės studijų programos, kurios yra skirtos tiems studentams, kurie nori pagilinti savo bakalauro metu įgytas tam tikros srities žinias ir įgyti specializuotą išsilavinimą. Didžiąją daugumą magistro studijų programų studentams siūlo viešieji ar privatūs viso pasaulio universitetai.

Magistro laipsnį elektrotechnikos srityje turi mokymo studentams paskirtį, todėl jie gali padėti spręsti realaus pasaulio inžinerijos klausimais. Laipsnis ateina su sunkiųjų dėmesį skiriant inžinerijos metodus, matematikos ir fizikos.

Dėl aukštojo mokslo įstaigoms, įtrauktoms reguliariai ketverių metų kolegijose ir universitetuose. Švietimas yra labai rimtai Pietų Korėjoje, ir šalis gyvena keli pasaulinio lygio universitetų, iš kurių daugelis mainų sutartis su įvairiomis užsienio universitetuose, ir yra geras būdas užsieniečiams pagyventi šalyje.

Geriausios magistro studijos - Elektros inžinerija Pietų Korėjoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Elektros inžinerija, Pietų Korėja

Kitos šios studijų srities programos:
Pohang University of Science and Technology

Elektros inžinerijos katedra buvo įkurta rengti mokslininkus, kurie būtini norint pasiekti pažangiosios šalies statusą Korėjos elektronikos pramonėje. Departamento tiksla ... [+]

Magistras Elektros inžinerijos Elektros inžinerijos katedra buvo įkurta rengti mokslininkus, kurie būtini norint pasiekti pažangiosios šalies statusą Korėjos elektronikos pramonėje. Departamento tikslai yra ugdyti aukščiausios kokybės studentus ir vykdyti mokslinius tyrimus, kurie yra suderinamas su tikslais, dėl kurių POSTECH buvo nustatyta: remti intensyvių mokslinių tyrimų su nedideliu skaičiumi pasirinkite studentams. Mes taip pat stengiasi, kad atitiktų nacionalinės politikos tikslus, kuriais siekiama transformuoti Korėją į globaliai konkurencingą, technologijų ekonomiką. Išsilavinimas yra sutelktas į įvairiausių pagrindinio tyrimo ir perduoti patirtį elektroninės ir elektrotechnika. Elektros inžinerijos katedra sugeba sintetinti švietimo turinį, pavyzdžiui, elektronikos inžinerijos, valdymo ir priemonės inžinerijos, kompiuterių inžinerijos, elektroninių ryšių inžinerijos, elektromagnetinių bangų inžinerijos ir elektroninių medžiagų inžinerijos. Pagrindinės mokslinių tyrimų sritys ir švietimo Elektrotechnikos katedros apima kontrolės ir galios elektroniką, ryšių ir signalų apdorojimo, Kompiuterių gamyba, elektromagnetizmo ir mikrobangų inžineriją, kietojo kūno ir kvantinės elektronikos, ir integrinių grandynų ir soc dizainą. Elektros inžinerijos katedra buvo įkurta kovo 1987, kartu su POSTECH atidarymo. Departamentas šiuo metu mokymo 186 studentus ir 303 antrosios pakopos studentai, kurie dirba valstybės narės, tel. r. arba kartu magistro ir daktaro laipsnius. Įeinančios pirmakursiai atstovauti viršų 1% Korėjos aukštųjų mokyklų absolventų ir antrosios pakopos studijų studentai turi didžiulę akademinę įrašus su garsu sluoksnių į mokslinius tyrimus. Studentai įforminama orientavimo ir globos nuo 32 profesorių, kurių įgaliojimai buvo uždirbo prestižinių institucijų Korėjoje ir užsienyje. Studentai aprūpinami pasaulinės klasės mokslinių tyrimų aplinkos ir puikios įrangos. Todėl studentai mokomi būti pasauliniai lyderiai su puikia sluoksnių teorijos ir praktinių gebėjimų. Kiekvienas profesorius atlieka nepriklausomus tyrimus, kuriuos remia Korėjos valdžios institucijomis, įskaitant... [-]

Pietų Korėja Gyeongsan-si Seoul
Kovas 2020
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba