Filter
Magistro laipsniai
Taivanas Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Elektros inžinerija Taivane - 2019

Magistro laipsnį suteikia jums galimybę arba toliau savo supratimą apie tam tikrą klausimą arba pakilti visiškai kitu būdu, naudojant įgūdžius, jūs įgijo iš savo ankstesnių bakalauro laipsnį.

Elektros inžinierių poreikis nesibaigiančių šiame pasaulyje, todėl visi specialistai, kurie priklauso šios srities gerų karjerą, ir jie padaryti gerus pinigus. Taigi, magistras Elektros inžinerijos yra labai populiarus studijų programa.

Taivanas, oficialiai Kinijos Respublika, yra Rytų Azijos valstybė ir pirmoji konstitucinė respublika Azijoje. Taivanas turi keletą gerų universitetų, iš kurių daugelis mainų sutartis su užsienio universitetais, ir tai yra geras būdas pagyventi Taivane.

Geriausios magistro studijos - Elektros inžinerija Taivane - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Elektros inžinerija, Taivanas

National Central University

Elektros inžinerijos technologijų sritis yra plati ir apima tiek pagrindines mokslinių tyrimų ir technologijų programas, todėl departamentas kursai turi būti gerai suproj ... [+]

Elektros inžinerijos technologijų sritis yra plati ir apima tiek pagrindines mokslinių tyrimų ir technologijų programas, todėl departamentas kursai turi būti gerai suprojektuotas su laiku. Mes paprastai teikia pagrindinius kursus prieš kurso studentams bakalauro mokyklą ir kursus ir mokslinių tyrimų programas su potencialiais ir tarptautinių nuomonėmis studentams junior, vyresnysis ir aukštosios mokyklos, siekiant mokyti studentus susitvarkyti su savo būsimo darbo ir akademinis tyrimus.

Be publikuoti mokslinių tyrimų pasiekimus akademiniuose žurnaluose, mes taip pat puikus mokslinių tyrimų aplinką, pavyzdžiui, mokslinių tyrimų laboratorijose, prietaisų, kompiuterių ir kompiuterinės įrangos mokymui mokinius turėti galimybę atlikti mokslinius tyrimus savarankiškai. Tikimės, kad studentai, kurie baigė departamentas ne tik su tendencija, tačiau taip pat gali nustatyti etapą sparčiai besivystančioje aukštųjų technologijų pramonės ir akademinės sričių, jų ateitį.... [-]

Taivanas Hsinchu
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
National Central University

Departamento Komunikacijos inžinerijos buvo įkurta 2003 metais, ir jos studijų programos (doktorantūros ir magistrantūros studijų programų) buvo įkurta 2000 metais Depart ... [+]

Departamento Komunikacijos inžinerijos buvo įkurta 2003 metais, ir jos studijų programos (doktorantūros ir magistrantūros studijų programų) buvo įkurta 2000 metais. Departamentas šiuo metu sudaro 15 fakulteto nariai. Departamentas turi tris mokslinių tyrimų grupes:

Ryšio sistemos Signalų apdorojimas Ryšių tinklai

Ištirti komunikacijos teoriją ir skatinti technologijos universiteto nariai ir studijų studentai visada uoliai siekti pažangių tyrimų projektų daug visame pasaulyje.

Pasirenkamieji Pagrindiniai kursai

Bendravimas sistema: Skaitmeninis Ryšiai, kodavimo teorija

Signalų apdorojimas: Skaitmeninis signalų apdorojimas, Prisitaikanti signalų apdorojimas ryšių... [-]

Taivanas Hsinchu
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Southern Taiwan University of Science and Technology

PhD elektrotechnika buvo siūloma iš elektrotechnika, Pietų Taivano universitetas nuo 2008 m. .. ... [+]

Departamentas apžvalga Inžinerijos fakulteto Elektros j. Pietų Taivano universitetas buvo įsteigtas 1969 metais. Šiuo metu yra 37 fakulteto nariai aktyviai užsiima mokslinių tyrimų ir mokymo tris kompetencijos srityse: Valdymo ir IC Galia ir informacijos, biomedicinos Elektronika. Kaip 2007 m. birželio EE departamentas registracija buvo 1101, įskaitant 989 į bakalauro studijų programos ir 112 studijų programą. STUT EE departamentas siūlo programas, kurios sudarymo BS, MS, ir daktaro laipsnius. Pagal Geg 2007 klausimas įvertinimo, kartą per du mėnesius leidinys, skirtas vertinimo ir akreditavimo aukštojo mokslo Taivano, tyrimas, paremtas iš ISI Web of Science duomenų 2002-2006, STUT's EE departamentas reitinguojami 15. Abiejų "viso iš kortelių "ir" viso citatas "kategorijoms, tarp visų elektrotechnika departamentai Taivanas. Nuo 2000 m. STUT's EE departamentas nuolat pateko tarp EE departamentai privačių universitetų mokslinių tyrimų stipendijų skaičių iš Nacionalinio mokslo tarybos Taivano. ... [-]

Taivanas Tainan Taipei
Susisiekti su mokykla
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba