Filter
Magistro laipsniai
Vietnamas Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Elektros inžinerija Vietname - 2019

Magistro laipsnis yra suteikiamas studentams, kurie sėkmingai pabaigia jų pasirinktos specialybės antrosios akademinės pakopos studijas.

Elektros inžinerijos magistras siekiant suteikti studentams išsamų švietimo matematikos, fizikos ir inžinerijos metodus tikslui laipsnis. Absolventai galės teikti sprendimus dabartinių realaus pasaulio problemas, kurios yra susijusios su inžinerija.

Vietnamas siūlo įvairių įvairių nuostabiu taikikliai. Studentai gali mėgautis gamtos grožiu šalies, Studentai, kurie keliauja į Vietnamą bus sužavėtas didžiųjų miestų, rinkų ir parduotuvių, kurios yra skirtingai nieko šioje planetoje. Universitetas įėjimas Vietnamas remiantis balų, pasiektus egzaminą.

Geriausios magistro studijos - Elektros inžinerija Vietname - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Elektros inžinerija, Vietnamas

Ho Chi Minh City University of Technology

Elektronika ... [+]

Apžvalga

Elektronika

Telekomunikacijų inžinerijos magistras siekia:

Teikti mokiniams žinias ir įgūdžius telekomunikacijų srityje, kad besimokantieji galėtų tapti šios srities specialistais, konsultantais, vadovais, vadovais.Parengti besimokančiųjų galimybes tapti perspektyviais vadovais įvairiose telekomunikacijų srityse.

Telekomunikacijų inžinerijos magistrą valdo Ho Chi Minh City University of Technology - Vietnamo nacionalinis universitetas Ho Chi Minh City.

Laipsnius suteikia HCMUT - Bach Khoa .Modulio trukmė: 2 metaiMokymo priemonė: anglųMokestis už mokslą: 240 000 000 VND / kursas (apie 10 500 USD) Dėstytojai ir instruktoriai yra profesionalai, turintys daug žinių ir patirties statybos srityse. Be dėstytojų iš HCMUT - Bach Khoa, yra dėstytojų iš prestižinių HCMUT partnerių universitetų - Bacho Khoa, kuris kartu praturtina besimokančiųjų programos patirtį.Priėmimo sąlygos Bakalauro laipsnis tiesioginiame pagrindiniame arba susijusiame magistro laipsnyje;IELTS 6.0 arba TOEFL iBT 79 arba lygiavertiškumas.... [-]
Vietnamas Ho Chi Minh City
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba