Filter
Magistro laipsniai
Vokietija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Elektros inžinerija Vokietijoje - 2019

Meistras 's laipsnis yra antrosios pakopos akademinis laipsnis. Vienas turi jau turėti bakalauro laipsnį kreiptis meistras 's programos. Dauguma meistras 's studijų programą reikės studentams baigti magistro ' s darbą arba mokslinių tyrimų popieriaus.

Elektros inžinerijos magistras siekiant suteikti studentams išsamų švietimo matematikos, fizikos ir inžinerijos metodus tikslui laipsnis. Absolventai galės teikti sprendimus dabartinių realaus pasaulio problemas, kurios yra susijusios su inžinerija.

Vokietija, oficialiai Vokietijos Federacinė Respublika, yra federacinė parlamentinė respublika Vakarų ir Vidurio Europoje. Šalis sudaro 16 narių, ir jos sostinė ir didžiausias miestas yra Berlynas.

Geriausios magistro studijos - Elektros inžinerija Vokietijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Elektros inžinerija, Vokietija

HECTOR School of Engineering and Management

Magistro programa „Mobilumo sistemų inžinerija ... [+]

Naujojo neakivaizdinio magistro "Mobilumo sistemų inžinerija" dėmesys

programa dėmesys

Tada programa yra optimizuota, siekiant išmokti tarpdisciplininį ir sisteminiu požiūriu pagrįstą mąstymo būdą ir sutelkti dėmesį į šiuos aspektus:

Automobilinių sistemų daiktų interneto (IOT) ir pramonės 4.0 temos: kibernetinių fizinių sistemų integracijaSistemų gyvavimo ciklo procesai (nuo krioklio iki gniūžtės)Automobilių standartaiDuomenų perdavimo topologijos ir technologijos (pvz., CAN, Flexray arba wireless / car2x, Ethernet)Išleidimas visame pasaulyjeBandymas 2.0 (virš klasikinės HiL)Sauga (pagal ISO2626262, ASIL)Proceso brandinimo įvertinimas (CMMI, SPICE)Mobilumo sistemų analizėSpecializacijos vairuotojo pagalbos sistemos (ADAS)Automobilių iki X komunikacijosVairuotojo pagalbos sistemos autonominiam vairavimui (įskaitant jutikliusAplinkos suvokimas (optiniai jutikliaiTransporto priemonių eismo sąveika, pvz., Radaro technologija ir "auto-to-x" ryšiaiSpecializacija e-mobilumasElektros varomoji jėga: koncepcijos, architektūros, technologijos (pvz., Signalų apdorojimas, realaus laiko sistemos)Energijos tiekimas, saugojimasmokestis valdymas... [-]
Vokietija Karlsruhe
Spalis 2019
Anglų
Ištęstinės
18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Offenburg University

Informacija ranka, mobilusis kompiuteris, daiktų internetas, daugialypės terpės tinklai - daugybė tendencijų paspartina šiandieninį gyvenimą. Jos yra pasaulinės telekomun ... [+]

Komunikacijos ir žiniasklaidos inžinerija (CME)

Informacija ranka, mobilusis kompiuteris, daiktų internetas, daugialypės terpės tinklai - daugybė tendencijų paspartina šiandieninį gyvenimą. Jos yra pasaulinės telekomunikacijų, informatikos ir žiniasklaidos technologijų rinkose varomosios jėgos.

Komunikacijos ir žiniasklaidos inžinerijos (CME) tarptautinė magistrantūros programa yra pritaikyta, kad atitiktų multimedijos amžiaus iššūkius. 1998 m. Sukurta Elektros inžinerijos ir informacinių technologijų bei žiniasklaidos ir informacijos inžinerijos skyrių, ji sujungia esminius komunikacijos inžinerijos elementus su novatoriškomis multimedijos problemomis. Mokymo programa nuolat atnaujinama atsižvelgiant į šiuolaikinius poreikius ir toliau sėkmingai derina šias dvi sritis.... [-]

Vokietija Offenburg
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba