Magistro programos - Energetikos studijos

Palyginti 118 magistro studijų programas - Energetikos studijos

Energetikos studijos

Energijos magistras - tai antrosios pakopos studijos, kurias gali rinktis inžinerijos bei tiksliųjų mokslų bakalauro studijas baigę specialistai. Energijos studijas pasirinkę magistro studentai gali rinktis vieną iš daugybės specializacijų ir studijuoti atominę, vėjo ar saulės energiją ar atsinaujinančios energijos šaltinius.

 

Kas yra energijos magistro studijos? Energijos magistrantai aiškinasi, kaip spręsti pasaulines energijos poreikio problemas. Šios studijos gali būti orientuotos į vieną ar kelis iš energijos šaltinių. Studijų metu studentai taip pat įgyja ir žinių bei įgūdžių apie juos dominančias energijos teorijas bei kitus niuansus. Atominės energijos studijas pasirinkę magistrantai gali rinktis vieną iš daugybės specialybių, pvz., atominę fiziką, termodinamiką, materijos mokslus, ar atominės elektrinės dizainą. Saulės energijos studentai nagrinėja tokius kursus kaip saulės kaitra, elektros bei saulės energijos vadyba. Tvarios energijos studentai aiškinasi, kaip energiją išgauti naudojantis įvairiomis technologijomis, ir kaip sumažinti neigiamą jos įtaką žmonijai. Kai kurios iš šio tipo programų energijos mokslus jungia su gamtos, socialiniais ar vyriausybinių institucijų mokslais ir nagrinėja energijos plėtros bei vartojimo galimybes ir iššūkius.

 

Šių studijų privalumai yra aiškūs ir juntami visame pasaulyje. Energijos poreikis visame pasaulyje tik auga, todėl jos poreikis aplinkai bei žmonijai yra labai svarbus. Tad šiandienos energijos specialistų darbas gali labai paveikti ateities kartų gyvenimą.

 

Įvairių energijos magistro programų kainos gali labai stipriai skirtis - tai priklauso nuo pasirinktos studijų programos, universiteto bei šalies, kurioje norite studijuoti. Todėl studentams patariama pasidomėti kelių universitetų kainomis bei pasirinkti studijų programą, kuri geriausiai atitinka jūsų poreikius bei galimybes.

 

Energijos studijas baigę specialistai gali rinktis iš keleto karjeros kelių. Vienas jų - tai mokslinis darbas laboratorijose. Atominės energetikos studentų nuolat reikia darbui su atominių elektrinių dizainu, statyba bei operacijomis. Saulės energijos specialistai yra samdomi įvairiausių tipų organizacijų. Tiek viešos, tiek privačios įstaigos samdo šiuos specialistus, tam kad jie padėtų įdiegti saulės energijos įrenginius. Atsinaujinančios energijos magistrantai taip pat yra samdomi įvairiausių organizacijų. Jie yra itin vertinami, nes gali padėti vyriausybėms bei verslui pereiti prie atsakingo energijos vartojimo. Be to, daugybė universitetų ieško naujų, gerą išsilavinimą turinčių, energijos mokslų dėstytojų.

 

Peržvelkite populiariausias energijos mokslų programas, kurias siūlo geriausi pasaulio universitetai ir prisidėkite prie žmonijos gerovės kūrimo. Radę jus dominančią studijų programą, galėsite keliais kompiuterio pelės paspaudimais susisiekti su universitetų priėmimo skyriais.

 

 

 

Skaityti Daugiau

Master of Engineering in Energy-efficient Building Construction and Reconstruction

Magdeburg-Stendal University of Applied Sciences
Su bendrabučiu Dieninės 3 semestrus October 2018 Vokietija Magdeburg

[+]

Magistro programos, skirtos energiją tausojančiam statybai, tikslas - perteikti pagrindines žinias, apimančias galimas energijos taupymo, statybos šiluminės izoliacijos, regeneracinio šilumos tiekimo ir ekonomiškumo sritis. Studentai aprūpinti energiją taupančių ir pasyviųjų pastatų planavimu ir statymu, taip pat esamų statinių renovavimu iki aukščiausio lygio energijos vartojimo efektyvumo.

Tolesnis šio magistro programos tikslas - tapti pasiruošęs pritaikyti mokslinius metodus ir savarankiškai įvaldyti įvairius profesinius vaidmenis taikomoje praktikoje, moksliniuose tyrimuose ar mokymuose.

Laipsnis kurso turinys Energiją taupanti pastatų konstrukcija ir išsamūs įrodymai Triukšmo ir priešgaisrinės saugos išplėtimas Pastato žala ir pastatų renovacija Praktiniai projektai Matavimų technologijos naudojimas pastatų analizėje [-]

Finansų magistras (finansų ekonomika energetikos ir aplinkos srityse)

Faculty of Business, Hong Kong Polytechnic University
Su bendrabučiu Dieninės 1 - 2 metų Registracija galima Honkongas Hung Hom

Finansų magistras (Finansų ekonomika energetikos ir aplinkos srityje) (MF-EEE) programa tinka absolventams, ypač tiems, kurie neturi ar turi mažai darbo patirties, kurie norėtų specializuotis finansų ir energetikos srityse. Ši specializacija remiasi tvirtais ekonomikos ir finansų fondais ir suteikia studentams naujausią verslo ir finansinę informaciją apie energetikos ir aplinkos rinkos plėtrą. [+]

Finansų magistras - Finansų ekonomika energetikos ir aplinkos (EEE)

Finansų magistras - Finansų ekonomika energetikos ir aplinkos (FT MoF-EEE) programa tinka absolventams, ypač tiems, kurie neturi ar turi mažai darbo patirties, kurie norėtų specializuotis finansų ir energetikos srityse. Ši specializacija remiasi tvirtais ekonomikos ir finansų fondais ir suteikia studentams naujausią verslo ir finansinę informaciją apie energetikos ir aplinkos rinkos plėtrą.

Programos rezultatai

Baigus "FT MoF-EEE" programą, absolventai galės:

suprasti sąvokas, pagrįstas apskaita, rizikos valdymas, ekonomika, kiekybinis metodas ir teisė, analizuojant investicijų ir įmonių finansines problemas.spręskite turto valdymo / įmonių finansų problemas, nes jos atsiduria realiose situacijose.suformuluoti finansines strategijas ir politiką.parodyti supratimą apie finansinių / ekonominių sprendimų, susijusių su energetika ir aplinkosaugos klausimais, etines pasekmes.... [-]

EIT ŽIB meistras energijos (Leuven ir kt)

KU Leuven: Faculty of Engineering Science
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 metų September 2018 Belgija Leuven + 1 daugiau

[+]

Kas yra "EIT ŽIB magistras Energetikos 'viskas apie? Struktūra

Antraisiais metais, studentai toliau siekti rašyti magistro baigiamąjį darbą ir dalyvauti pasirenkamuosius kursus: Apskritai, plėsti ir galimybė konkrečiai.

Integruotas projektas taip pat yra įtrauktas. Ši vasaros mokykla yra minkštas įgūdžių, pavyzdžiui, komandos formavimo, tinklų, vadovavimo, verslumo ir tarpkultūrinio bendravimo, visi kursto įdomių pokalbių su specialistais iš energetikos sektoriaus, konsultacinių firmų ir savivaldybėse.

Šie studentai atrasti pirmaujanti naujovių ir technologijas Pažangių miestų sektoriuje už tradicinę mokymo programos daugybė.

Čia mokiniai mokosi integruoti ir taikyti įgytas jų praėjusių metų žinių ir įgūdžių. Projekto rezultatai bus tiriami, siekiant optimizuoti jų vertę ir taikymą tiek dabartinius ir būsimus energijos kontekstuose.... [-]


Meistro biomasė ir atliekos energetikai ir medžiagoms (BiWEM)

IMT Mines Albi
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Prancūzija Albi

BiWEM tikslai yra suteikti studentams tvirtas teorines ir praktines specializuotas žinias biomasės ir atliekų perdirbimo srityje. Programos studentai gebės kurti ekonomiškai perspektyvius biologinius ar termocheminius procesus biomasės ir atliekų pavertimui į naujas medžiagas ar energijos tiekėjus tvarios plėtros rėmuose. [+]

Biomasė ir atliekos energetikai ir medžiagoms

IMT Mines Albi yra inžinerijos magistro laipsnis, įsikūręs Albi mieste, šilta, puikus ir nebrangus miestas netoli Tulūzos, pietvakariuose Prancūzijos.

Visi studentai turi apgyvendinimą mieste ar miesteliu, kur jie gali sportuoti daugybe sporto renginių net savaitgaliais.

-

Ar norite kurti techninius sprendimus, atitinkančius energijos poreikius, kartu mažinant neatsinaujinančių išteklių ir šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą? Jei taip, "Master Energy" ir "Medžiagos ir atliekos", 100% mokomos anglų kalba, suteikia unikalią galimybę tapti pagrindine veikėja klimato ir socialinių pokyčių srityje. Prisijungdami prie šios dieninės studijų programos per dvejus metus galėsite įgyti visų reikiamų įgūdžių, kad būtumėte pasirengusios priimti sprendimus atliekų ir biomasės valorizacijos srityje spręsti rytdienos iššūkius.... [-]


Meistras energijos informatikos

University of Applied Sciences Upper Austria
Su bendrabučiu Dieninės 4 semestrus October 2018 Austrija Hagenberg

Energija yra pagrindinis širdies plakimas pasaulio ekonomikos - kritinis veiksnys beveik visų prekių ir paslaugų gamybos šiuolaikiniame pasaulyje. Aišku, atsižvelgiant į lemiamas vaidmuo energijos, važiavimo imperatyvai bet kurioje ekonomikoje užtikrinti tiekimo saugumą, išsaugoti konkurencingumą ir prižiūrėti perėjimą prie mažo anglies dioksido kiekio technologijų ateitį ... [+]

Meistras energetikos informatikoje

Energija yra pagrindinis širdies plakimas pasaulio ekonomikos - kritinis veiksnys beveik visų prekių ir paslaugų gamybos šiuolaikiniame pasaulyje. Aišku, atsižvelgiant į lemiamas vaidmuo energijos, važiavimo imperatyvai bet kurioje ekonomikoje užtikrinti tiekimo saugumą, išsaugoti konkurencingumą ir prižiūrėti perėjimą prie mažo anglies dioksido kiekio technologijų ateitį.

Pagrindiniai reikalavimai šiuo atžvilgiu yra strateginis valdymas tiekimo ir gerinti savo bendrą gamybą ir paskirstymą. Daro poveikį šių iššūkių tikslų bus įvairių veiksnių, įskaitant pažangą atsinaujinančių energijos šaltinių, e-mobilumą ir ekologiškas technologijas, tai tik keletas iš jų. Valdyti šią kintančią aplinką nėra lengva užduotis. Tai reikės pažangių IT sprendimų ir todėl gerai išsilavinę IT ekspertų, galinčių kurti ir / ar valdyti būsimus pažangiuosius tinklus Smart City infrastruktūras ir didinti energijos tiekimo sistemas.... [-]


Tarptautinė medžiagų srautų valdymo (IMAT) programa

Ritsumeikan Asia Pacific University (APU)
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2019 Japonija Beppu Vokietija Idar-Oberstein + 2 daugiau

Tarptautinės medžiagų srautų valdymo magistro (IMAT) programa yra APU pavyzdinė dvigubo magistrantūros studijų programa su Triero taikomųjų mokslų universitetu, kurią vykdo Applative Material Flow Management Institute (IfaS) Vokietijoje. IMAT studentai turi galimybę mokytis APU Beppu mieste, Japonijoje, vienerių kaimų vieno gaminio (OVOP) judėjimo gimtinėje pirmaisiais metais ir Aplinkosaugos miestelyje Birkenfeld (ECB), pirmame universitete "Zero Emission" (ZE) Europoje antrus metus. [+]

Apžvalga

IMAT yra dvejopo laipsnio programa, kurią bendrai valdo APU ir Trierio taikomųjų mokslų universiteto (Vokietija) inovacijų tyrimo institutas, taikomųjų medžiagų srautų valdymo institutas (IFaS). Studentai praleidžia savo pirmuosius studijas APU ir antrus metus Vokietijoje esančiame "Zero-Emission Campus Birkenfeld".

Programa siūlo integruotas žinias inžinerijos, ekonomikos, teisės, gamtos ir socialinių mokslų. Be APU tvaraus mokslo skyriaus išsilavinimo tikslų, IMAT siūlo daugiadalykius kursus, skirtus studentams parengti tapti jaunais specialistais, kuriuose yra nulinės spinduliuotės sistemų konstrukcijos, turintys išsamių žinių apie atsinaujinančią energiją, integruotą vandens išteklių valdymą ir kitas tvarios bendruomenės plėtros sritis. Studentai taip pat turės galimybę atlikti lauko tyrimus Japonijoje ir dalyvauti praktikoje Vokietijoje. IMAT studentai turės pateikti magistro darbą IfaS Vokietijoje. Trumpa šio disertacijos santrauka turi būti pateikta APU mokslinių tyrimų ataskaitos forma. Baigę programą, studentai gauna du magistro laipsnius, tarptautinio bendradarbiavimo politikos magistro laipsnį (iš APU) ir tarptautinio medžiagų srautų valdymo inžinerijos magistro (Triero taikomųjų mokslų universiteto).... [-]


Vadybos magistras

LUISS Business School
Su bendrabučiu Dieninės 12 mėnesių October 2018 Italija Rome

Programa yra pritaikyta studentams, norintiems sužinoti daugiau apie verslo skaitmeninimą, tvarumą ir naujas rizikos valdymo tendencijas. [+]

Meistras siūlo 3 takelius :

Skaitmeninės ekosistemos pagrindas

Ji kuria išskirtinius sugebėjimus ir vertingas žinias, reikalingas verslo ir technologijomis pagrįstoms strategijoms sujungti.

Energetikos pramonės majoras

Tai suteikia dalyviams tvirtą žinias apie energijos ekosistemą, kad susidurtų su tokiais sunkumais kaip: visuotinis atšilimas, iškastinio kuro išnaudojimas, grėsmės tvarumui.

Rizikos valdymo ir draudimo pagrindai

Joje pateikiama išsami rizikos valdymo srities apžvalga, skirta įvertinti ir apibendrinti skirtingas rizikos tipologijas ir įvertinti jų bendrą poveikį visai organizacijai.

[-]

Meistrai valdymo energijos

A. B. Freeman School of Business
Su bendrabučiu Dieninės 10 mėnesių September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos New Orleans

Mokymo sukūrė fakulteto, kurie specializuojasi energetikos ir pramonės specialistų, kurie dirba su mūsų fakulteto ir įdarbinti savo studentus. [+]

Masters of Management energijos Programos apžvalga Vadybos energijos programą (MME) Mokytojas yra 10 mėn dieninės programos pradžioje kiekviena liepos mėn. Idealiai kandidatai turi solidų akademinį fonas kiekybinių didžiųjų, pavyzdžiui, apskaitos, verslo, kompiuterių mokslo, ekonomikos, inžinerijos, finansų, matematikos arba moksluose. Mokymo sukūrė fakulteto, kurie specializuojasi energetikos ir pramonės specialistų, kurie dirba su mūsų fakulteto ir įdarbinti savo studentus. Specializuoti kursai apima energijos apskaitą, energijos duomenų analizę, energetikos ekonomikos, energijos investicinės bankininkystės, energetikos modeliavimas, energijos portfelio valdymą, energijos rizikos valdymą, energetikos strategiją ir energijos prekyba. Energetikos ir finansų kursai yra dėstomi mūsų 3.000.000 $ dolerio prekybos centras, kuriame yra įrengtas pramonės pirmaujančių technologijų, duomenų bazių ir prekybos programinę įrangą iš prekybos Technologies, Thompson Reuters, Morningstar MATHWORKS ir 1Derrick. Programos absolventai yra pasirengę siekti karjeros galimybes su energetikos įmonių, bankų, prekybos organizacijų, komunalinės paslaugos, NPO, finansinių paslaugų ir konsultavimo įmonių ir reguliavimo agentūrų. Gyvenimo ... [-]

Vykdomosios magistro energijos ir išteklių

Hamad bin Khalifa University
Su bendrabučiu Dieninės 16 mėnesių September 2018 Kataras Doha

Hamad bin Khalifa universiteto vykdomasis magistras Energetikos ir išteklių siūlo naujovišką mokymosi požiūrį į energijos ir išteklių (E & R) srityje integruojant geopolitikos, viešosios politikos, technologijų, finansų, valdymo ir strategijos disciplinas. Tai 16 mėnesių tarpdisciplininis programa, skirta patyrusiam ir plataus užmojo specialistas. Ji vienija pirmaujančių ekspertų iš įvairių ... [+]

Magistro programos - Energetikos studijos. Vykdomosios magistras Energetikos ir ištekliai Hamad bin Khalifa universiteto vykdomasis magistras Energetikos ir išteklių siūlo naujovišką mokymosi požiūrį į energijos ir išteklių (E & R) srityje integruojant geopolitikos, viešosios politikos, technologijų, finansų, valdymo ir strategijos disciplinas. Tai 16 mėnesių tarpdisciplininis programa, skirta patyrusiam ir plataus užmojo specialistas. Ji vienija pirmaujančių ekspertų iš įvairių disciplinų ir yra siūloma bendradarbiaujant su Džordžtauno universiteto Teksaso A & M universiteto ir Paryžiaus HEC. Sėkmingi dalyviai baigs su Vykdomasis magistro laipsnį iš HBKU ir turės teisę gauti baigimo pažymėjimą iš kiekvieno HBKU anketa partnerių universitetų: Georgetown University, Teksaso A & M universiteto ir Paryžiaus HEC. Priėmimo reikalavimai Pareiškėjai, siekiantys priėmimą į Vykdomosios magistras Energetikos ir išteklių programa turi turėti bakalauro kvalifikacinį laipsnį iš pripažintos įstaigos, turinčios didelę profesinę ir vadovavimo patirtis ir stiprus anglų kalbos mokėjimą. [-]

Patirtis atsinaujinančios energijos

Universidad Autónoma de Guadalajara
Su bendrabučiu Dieninės 1 metai July 2019 Meksika Guadalajara

Magistrantūros atsinaujinančios energetikos pasiūloma UAG yra atsakas į visuomenės, aplinkos ir rinkos poreikio, kai alternatyvių energijos šaltinių, racionalaus energijos naudojimo ir klimato kaitos padarinių plėtra tampa vis svarbesnė. [+]

Studijų Magistro atsinaujinantiems energijos ištekliams UAG

programos tikslas

Atsinaujinantys energijos šaltiniai yra šiuolaikinės Meksikos realybė. Be fotoelektros technologijų yra didesnė nei 20 MW, gamybos pajėgumai ir tik 2011 metais instaliuota galia buvo dvigubai mūsų šalyje. Tačiau, mūsų tauta turi potencialą augti visose atsinaujinančios energijos technologijų, ypač saulės šilumos ir vandenilio ir biomasės naudojimo.

Pagreitintas skverbtis atsinaujinančios energijos technologijų atstovaujantis darbo vietų kūrimo galimybę, bet ir požiūriu į žmogiškojo kapitalo formavimo problema. Atsižvelgiant į tai, kad šalis turi specialistus tiek efektyviai naudoti esamų šaltinių, kaip projektavimo, įgyvendinimo, eksploatavimo, stebėsenos ir priežiūros alternatyvias technologijas.... [-]


Magistro laipsnis energetikos srityje

South Ural State University
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Rusija Chelyabinsk

Šios studijų programos tikslas yra apmokyti aukštos kvalifikacijos specialistus, galinčius spręsti sudėtingas inžinerines ir valdymo užduotis energetikos srityje. Programa orientuota į studentų rengimą pirmaujančių pozicijų srityje automatizuotų elektromechaninių ir šilumos energijos sistemų. [+]

Pabrėžia

Šios studijų programos tikslas yra apmokyti aukštos kvalifikacijos specialistus, galinčius spręsti sudėtingas inžinerines ir valdymo užduotis energetikos srityje. Programa orientuota į pasirengimą studentams pirmaujančių pozicijų automatizuotų elektromechaninių ir šilumos energijos sistemų srityje šiose pramonės šakose:

metalurgija,naftos ir gamtinių dujų pramonė,Mechaninė inžinerija,elektros transportas ir tt

Mūsų studentai galės pasinaudoti puikiu mokymosi patirtimi ir įgyti išsamių žinių apie naujausias ir novatoriškas technologijas

elektros pavaros sistemos; Informacinės sistemos;pramoniniai tinklai;dulkių, dujų, vandens valymo sistemos;moderni elektros ir šilumos inžinerinė įranga;elektros ir šiluminės energijos paskirstymas;pramoninė sauga.... [-]

Pastatas tvarumas (MBA)

TU-Campus EUREF
Su bendrabučiu Dieninės 3 semestrus October 2018 Vokietija Berlin

MBA programa Statybos Tvarumas - valdymo metodai energijos vartojimo efektyvumo mokys studentų įgūdžius, metodus ir sąvokas, kad mano skirtingus požiūrius, juos suprasti ir suderinti juos pasiekti tvarių sprendimų. [+]

programos faktai

pažodžiui, energijos pereinamąjį - - Vokietijos "Energiewende" sąvoka įgijo tarptautinį dėmesį. Ji apima priemones, kuriomis siekiama padaryti didžiausią Europos ekonomiką nuo iškastinio kuro ir branduolinės energijos įvairovę. Tam, kad pasiekti tai, visi energijos gamybos ir vartojimo sritys turės eiti per pereinamojo proceso. Be to mobilumo ir pramonės pastatai, todėl yra vienas iš pagrindinių veiksnių, lemiančių sėkmingą Energiewende.

Svarbiausia, tai reiškia krypties iš esmės iškastinio kūrenamų energijos tiekimo prie atsinaujinančių energijos išteklių ir daug daugiau energijos efektyvaus energijos vartojimo pastatuose ir miesto zonose. Tai yra vienas iš didžiausių ir aktualiausių iššūkių dabartinio miesto plėtros ir kitų socialinių disciplinų. ... [-]


Meistras Išplėstinė inžinerijos (energijos ir tvarumas)

Monash University Malaysia
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 18 - 36 mėnesių July 2019 Malaizija Shah Alam + 1 daugiau

Pažangiosios inžinerijos (energetikos ir tvarumo) Mokytojas yra skirta dirbančių inžinierių ir inžinerijos absolventų su ambicijų vadovauti. [+]

Graduate Management Admission Test arba Meistras Išplėstinė inžinerija (energetikos ir tvarumo) skirta dirbti inžinierių ir inžinerijos absolventų su ambicijų vadovauti. Kreipdamasis į susijusius reikalavimus į darnios energetikos plėtros, žinoma, padės jums didesnio taikomo žinias šioje specializacijos srityje ir sėkmingai sudėtingų problemų sprendimo būdus.

Ši programa yra ideali tiems, kurie siekia už karjerai konkurencingoje pasaulio aplinkoje.

pagrindiniai vienetai Išplėstinė inžinerija Duomenų analizė inžinerija Verslumas PAGRINDINIAI VIENETAI Energijos vartojimo efektyvumo ir tvarumo inžinerija Tvarių energetikos technologijų Energijos Efektyvus Apšvietimas Principai ir praktika Darnaus vystymosi Pasirenkamieji vienetai Aplinkos ir oro taršos kontrolė Pažangieji tinklai Mažosios projektas STUDIJŲ SRITIS ... [-]

Meistras apie vandens sąmoningumą, sąmoningumą ir valdymą

International Telematic University UNINETTUNO
Internetinės Dieninės 1 metai Registracija galima Italija Rome

Sukurtas magistro kursas "Vandens sąmoningumas, sąmoningumas, žinios ir valdymas", kuris siūlo aukšto lygio visapusišką mokymą vandens ir vandens išteklių klausimais, daugiausia dėmesio skiriant plėtojant tvirtą vandens kultūrą ir remiantis du pagrindiniai aspektai, kuriuos atspindi supratimas ir plačiai paplitęs ir integracinis požiūris į vandenį kaip pagrindinį gyvenimo šaltinį. [+]

Sukurtas magistro kursas "Vandens sąmoningumas, sąmoningumas, žinios ir valdymas", kuris siūlo aukšto lygio visapusišką mokymą vandens ir vandens išteklių klausimais, daugiausia dėmesio skiriant plėtojant tvirtą vandens kultūrą ir remiantis du pagrindiniai aspektai, kuriuos atspindi supratimas ir plačiai paplitęs ir integracinis požiūris į vandenį kaip pagrindinį gyvenimo šaltinį.

Per videolaisonus ir tiesiogines transliacijas klases su profesoriais, atrinktais iš geriausių sektoriaus ekspertų, magistro kursas siūlo mokymus, orientuotus į pasaulines vertybes ir žinias, tačiau turintį vietos vertikalizaciją ir pritaikymus.

Papildomas verslininkų, vadovų, valstybės tarnautojų, diplomatų ir mokslininkų indėlis yra naudingas siekiant dalytis valdymo patirtimi, kuri yra tinkama teorinio mokymosi ir praktinių taikomųjų priemonių sąveikai, kuri palengvina ir skatina visame pasaulyje veikiančių žmonių ir socialiniai santykiai.... [-]


Meistras mokslo ir medžiagos saulės energija

National University of Science and Technology MISiS
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų October 2018 Rusija Moscow

Tai dviejų metų magistro programa dėstoma anglų kalba yra skirta sukurti vientisą suprasti šiuolaikinių technologijų, naudojamų saulės energijos mokslinių tyrimų ir plėtros, pramonės produkcijos šiuolaikinių saulės elementų plokštės ir sistemos. [+]

Dvejų metų magistrantūros programa " Mokslas ir medžiagos saulės energijos" yra sukurta sukurti bendrą supratimą apie šiuolaikines technologijas, naudojamas saulės energijos mokslinių tyrimų ir plėtros, pramoninės gamybos šiuolaikinių saulės elementų, plokštės ir sistemos. Pagrindinis programos tikslas yra parengti aukštos kvalifikacijos darbuotojai gali dirbti tiek mokslinių tyrimų laboratorijų ir pramonės sektoriuje, įrengta teorinių ir praktinių žinių ir analizės ir problemų sprendimo įgūdžių saulės energijos srityje. Programa suteikia reikiamų įgūdžių plėtrai ir modernizavimui atsinaujinančios energijos sektoriuje, naudojant novatoriškus sprendimus ir diegti naujas medžiagas ir technologijas. Ji taip pat rengia studentų darbą pramonės, mokslinių tyrimų ir plėtros bendrovės ir laboratorijos, besivystančioms energiją taupančių ir ekologiškai draugiškus sprendimus vietos ir globalių problemų. Sėkminga kursas suteikia studentui reikalingą teorinių ir praktinių žinių apie įvairių tipų ir konstrukcijų saulės elementų, taip pat gamybos metodus ir procesus, kurią paruošia mikro ir nano-elektronikos pramonėje. Studentų pelnas žinios apie bendruosius pagrindus reikšmingų mokslo, fizikinių ir cheminių savybių medžiagų, naudojamų elektronikos pramonėje. Studentas taip pat yra numatyta su žinių apie platų spektrą programų ir kokybės naujas medžiagas ir struktūras, skirtas nano-masto. Be teorinių ir praktinių žinių apie pagrindinės disciplinos, studentas turi prieigą prie pasirenkamų nepriklausomų mokslinių tyrimų projektų ir kursų, kurie leidžia išplėsti profesinių žinių ir įgūdžių spektrą inovatyvios technologijos srityje. Tai apima struktūros tyrimo metodus (pateikia supratimą, kaip pasirinkti optimalų metodą tam tikros mokslinių tyrimų uždaviniams spręsti). Kietojo kūno fizikos pagrindai (apibūdina vidinius procesus medžiagose). Elektronikos pagrindai (supažindinami su pagrindinių elektronikos elementų funkcijomis mikro lygmens sistemos, grandinės projektavimas, grandinės charakterizavimo parametrų valdymas). Kvantinės fizikos pagrindai... [-]