MASTERSTUDIES

Ieškoti Ištęstinės studijos magistro programų - Energetikos studijos - jungtinėse Amerikos Subang Jaya Malaizija 2020

Iš Masters nauda peržengia pagerinti savo uždarbio potencialą. Jie gali suteikti jums su asmeninių ir profesinių įgūdžių paspartinti savo plėtrą. Jie taip pat yra galimybė atskirti save nuo savo bendraamžių, daugelis iš jų turės panašias lygio ir bakalauro kvalifikaciją.

Energijos studijas pasirinkę studentai išsamiai nagrinėja įvairius energijos šaltinių principus, funkcijas bei savybes. Priklausomai nuo studentų interesų ir poreikių jie gali rinktis studijuoti tam tikrą siaurą energijos sritį ar analizuoti alternatyvius energijos šaltinius. 

Jei jums reikia geriausią studijų aplinką Azijoje, stoti į aukštojo mokslo Malaizijoje.Tai su turtinga kultūra ir didžioji veiklos šalis, palikti jums pramogauti ir atsipalaiduoti, kaip jums mokytis toje šalyje,

Subang Jaya garsėja plačiomis gerų universitetų, kolegijų ir kitų švietimo įstaigų, pavyzdžiui, Taylor 's universitetas. Šis universitetas yra gerai žinomas dėl kokybės aukštojo mokslo sistemos.

Prašyti daugiau informacijos apie Ištęstinės studijos magistro studijas - Energetikos studijos - jungtinėse Amerikos Subang Jaya Malaizijoje - 2020

1 Rezultatai Energetikos studijos, Subang Jaya Filter

Pažangios inžinerijos magistras (energetika ir tvarumas)

Monash University Malaysia
Magistras
20 Liep. 2020
<
Dieninės
<
Dalinės
Anglų
Universiteto miestelis

Išplėstinės inžinerijos magistras ("Energetika ir tvarumas") skirta dirbti inžinierių ir inžinierių absolventus, siekiančius vadovauti.

Skaityti daugiau