MASTERSTUDIES

Peržiūrėti 2 Geriausias Magistro programas Esvatine - 2021

Magistro laipsnį suteikia jums galimybę arba toliau savo supratimą apie tam tikrą klausimą arba pakilti visiškai kitu būdu, naudojant įgūdžius, jūs įgijo iš savo ankstesnių bakalauro laipsnį.

Pelningiausi Master reikia dviejų metų mokymo po uždirbti bakalauro. Ši pažangi laipsnis gali padėti studentams pasiekti savo švietimo ir profesinius tikslus, nes magistro programos pagalba mokyti studentus įgūdžių ir žinių, sustingimas jiems reikia į žemę savo svajonių karjeros.

 

Svazilando gyvena universitetų ir kolegijų skaičius. Yra daug įvairių programų prieinami tiems, įvesdami aukštąjį išsilavinimą, su kai kuriais iš šių mokyklų daugiausia dėmesio buvo tokiose srityse, kaip slaugos ir švietimo srityse.

Jau šiandien pradėkite savo magistro studijas Esvatine - 2021

Rezultatai Filter

Meistras Verslininkystėje

Esami Business School
Magistras
Vas. 2021
<
Dalinės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Programa yra sukurta taip, kad mokymosi vietoje veikla būtų derinama su veikla, vykdoma ne vietoje. Prieš intensyvų mokymąsi vietoje atliekamas parengiamasis skaitymas ir susi ...

Skaityti daugiau

Projektų valdymo magistrai

Esami Business School
Magistras
Vas. 2021
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Šiuo kursu siekiama patenkinti didėjančius Afrikos viešojo ir privataus sektoriaus įmonių poreikius projektų valdymo srityje. Investuotojai ir valdytojai vis labiau rūpinasi r ...

Skaityti daugiau