MASTERSTUDIES

Peržiūrėti magistro studijų programas - Gamtos mokslų studijos Italijoje - 2021

Magistro studijos - tai antrosios pakopos akademinės studijų programos, kurios yra skirtos tiems studentams, kurie nori pagilinti savo bakalauro metu įgytas tam tikros srities žinias ir įgyti specializuotą išsilavinimą. Didžiąją daugumą magistro studijų programų studentams siūlo viešieji ar privatūs viso pasaulio universitetai.

Absolventai į Geoscience Meistras išmokyti studentus apie planetos dinamikos, kilmę ir evoliuciją Žemėje, klimato ir pastaruosius aplinkoje. Šios žinios leis studentams analizuoti esamus geologinius tendencijas ir prognozuoti būsimus pokyčius. Tokiu būdu užkirsti kelią arba pajungus aplinkos kaita.

Oficialiai žinoma kaip Italijos Respublikoje, šalyje yra rasti Pietų Europoje. Oficiali kalba yra italų ir kultūros turtingas sostinė Roma. Daugelis pasaulio 's seniausių universitetų yra Italijoje, ypač Bolonijos universiteto (įkurta 1088). Yra trys Superior Aukštųjų mokyklų su "universiteto statusas ", trys institutai su doktorantūros kolegijų statusą, o funkcija ne magistrantūros ir antrosios pakopos lygmenyje.

Geriausios magistro studijos - Gamtos mokslų studijos Italijoje - 2021

2 Rezultatai Gamtos mokslų studijos, Italija Filter

Gamtos pavojų ir išteklių geofizikos magistras

University of Padova
Magistras
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Natūralių pavojų ir išteklių geofizikos magistro kurso pagrindinis tikslas yra ugdyti specialistus ir tyrėjus, gebančius daugiadalykiškai pritarti fizikinių metodikų teorijai ...

Skaityti daugiau

Geografinės aplinkos išteklių ir rizikos magistro laipsnis

University of Camerino
Magistras
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Ši magistro programa yra visiškai dėstoma anglų kalba ir trunka 2 metus, iš viso uždirbant 120 ECTS kreditų. Ši programa turi tik vieną suvartojimą (spalio mėn.). Kursas sutei ...

Skaityti daugiau