MASTERSTUDIES

Peržiūrėti magistro studijų programas - Gamtos mokslų studijos - jungtinėse Amerikos Vroclavas Lenkijoje - 2021

Magistro studijos - tai antrosios pakopos akademinės studijų programos, kurios yra skirtos tiems studentams, kurie nori pagilinti savo bakalauro metu įgytas tam tikros srities žinias ir įgyti specializuotą išsilavinimą. Didžiąją daugumą magistro studijų programų studentams siūlo viešieji ar privatūs viso pasaulio universitetai.

Magistro laipsnis Geoscience leidžia studentams analizuoti esamus geologinius tendencijas siekiant numatyti būsimus pokyčius. Tokiu būdu, ji leidžia prevenciją arba pasinaudoti aplinkos pokyčių. Tai įmanoma su išsamiu išsilavinimą, moko studentus apie planetos dinamikos, įskaitant kilmės ir evoliucijos Žemėje.

Kaip ir daugelyje kitų ES šalių, Lenkija siūlo nebrangiai ar net nemokamai mokslą ES studentams. Būsimieji studentai turėtų kreiptis tiesiogiai į savo pasirinktą Lenkijos įstaigai. Varšuvos universitetas, pavyzdžiui, mokesčiai tarp 1300 £ ir per metus £ 2500 už savo anglų kalbos kursus.

Wrocław yra laikoma trečia pagal dydį švietimo centras Lenkijoje. Per trisdešimt gerai žinomų institucijų, yra daugiau nei 135.000 studentams. Vroclavo universitetas Miestas siūlo sveiką akademinę aplinką vietos ir užsienio studentams.

Prašyti daugiau informacijos apie magistro studijas - Gamtos mokslų studijos - jungtinėse Amerikos Vroclavas Lenkijoje - 2021

1 Rezultatai Gamtos mokslų studijos, Vroclavas Filter

Taikomųjų geomokslų magistras

University of Wroclaw
Magistras
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Taikomųjų geomokslų magistrantūros tikslas - išmokyti šiuolaikinio geologo, susipažinusio su besivystančio pasaulio socialinėmis ir ekonominėmis problemomis. Tikslas pasiekiam ...

Skaityti daugiau