MASTERSTUDIES

Peržiūrėti magistro studijų programas - Gamtos mokslų studijos Vokietijoje - 2021

Iš Masters nauda peržengia pagerinti savo uždarbio potencialą. Jie gali suteikti jums su asmeninių ir profesinių įgūdžių paspartinti savo plėtrą. Jie taip pat yra galimybė atskirti save nuo savo bendraamžių, daugelis iš jų turės panašias lygio ir bakalauro kvalifikaciją.

Geoscience programos paprastai nagrinėja tokias temas, kaip istorijos ir raidos Žemės planetoje, struktūrų naudingųjų iškasenų telkinių ir visame pasaulyje išskirstyti teršalų. Studentai, kurie baigę kursą tema gali eiti į nepriklausomą mokslinių tyrimų mokslų ar laboratorijoje karjerą.

Vokietija, oficialiai Vokietijos Federacinė Respublika, yra federacinė parlamentinė respublika Vakarų ir Vidurio Europoje. Šalis sudaro 16 narių, ir jos sostinė ir didžiausias miestas yra Berlynas.

Geriausios magistro studijos - Gamtos mokslų studijos Vokietijoje - 2021

3 Rezultatai Gamtos mokslų studijos, Vokietija Filter

Eksperimentinių geoscijų magistrantūra

University of Bayreuth (Universität Bayreuth)
MSc
<
Dieninės
<
4 semestrai
Anglų
Universiteto miestelis

Magistrantūros programa „Eksperimentiniai geomokslai“ vykdo mokymą ir tyrimus vienoje iš pagrindinių šiuolaikinių Žemės mokslų sričių: eksperimentuojant Žemėje vykstančius pro ...

Skaityti daugiau

„Erasmus Mundus“ magistras „Georesources Engineering“ - „EMerald“

Université de Lorraine
Magistras
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

EMerald magistro programa buvo sukurta siekiant atsakyti į Europos Sąjungos skubų poreikį sukurti išteklius tausojančią Europą.

Skaityti daugiau

M.Sc. Taikomasis žemės stebėjimas ir geoanalizė

Julius Maximilians Universität Würzburg
MSc
<
Dieninės
<
4 semestrai
Anglų
Universiteto miestelis

EAGLE yra tarptautinė anglų kalbos M.Sc. programa siūloma Würzburgo universitete, Vokietijoje. Daugiausia dėmesio skiriama taikomiesiems žemės stebėjimams ir aplinkos geoanali ...

Skaityti daugiau