MASTERSTUDIES

Peržiūrėti magistro studijų programas - Gamtos mokslai - jungtinėse Amerikos Kiruna Švedijoje - 2021

Magistro laipsnis yra suteikiamas studentams, kurie sėkmingai pabaigia jų pasirinktos specialybės antrosios akademinės pakopos studijas.

Natūraliųjų mokslų studijų metu studentai gilinasi į įvairiausias gyvosios gamtos srities disciplinas ir mokosi gamtą nagrinėti stebėjimo, prognozavimo bei eksperimentavimo būdais. Tad į šio tipo studijų programas gali būti įtraukiamos tokios studijų programos kaip biologija, ekologija, astronomija, fizika, chemija, o taip pat ir tam tikri gyvybės mokslai.

Švedija, oficialiai, Švedijos Karalystė, yra Skandinavijos šalis Šiaurės Europoje. Švedija ribojasi Norvegijoje ir Suomijoje, ir yra prijungtas prie Danijoje tiltas-tunelis per Zundo. Švedija yra išsivysčiusi postindustrinės visuomenės su pažangiosios gerovės valstybės. Gyvenimo ir gyvenimo trukmė rangas standartas tarp aukščiausių pasaulyje.

Įsikūręs Laplandijos provincijoje, Kiruna miestas turi beveik 20.000 gyventojų. Tai administracinis centras Kiruna savivaldybės Švedijoje. Jis gyvena Švedijos instituto kosmoso fizikos.

Prašyti daugiau informacijos apie magistro studijas - Gamtos mokslai - jungtinėse Amerikos Kiruna Švedijoje - 2021

1 Rezultatai Gamtos mokslai, Kiruna Filter

Bendra kosmoso mokslo ir technologijų magistrantūros programa - „SpaceMaster“

Luleå University of Technology - Department of Computer Science, Electrical and Space Engineering
Magistras
31 Rgp. 2021
<
Dieninės
<
2 metai
15 Sau. 2021
Anglų
Universiteto miestelis

Bendra kosmoso mokslo ir technologijų magistrantūros programa - „SpaceMaster“ yra pagrįsta jungtine magistrantūros programa „Erasmus Mundus“ ir teikiama glaudžiai bendradarbia ...

Skaityti daugiau