MASTERSTUDIES

Peržiūrėti magistro studijų programas - Gamtos mokslai Brazilijoje - 2021

Magistro laipsnį uždirbo, kai tam tikras skaičius kreditų buvo gautos studentams, kurie baigę atitinkamą kursus ir išlaikiusiems visus reikiamus egzaminus. Galutinis vertinimas šis laipsnis paprastai remiasi disertacijos projektą. Šios studijų programos imtis nuodugniai pažvelgti į laukus susiję su gamtos mokslus, parengti studentus karjeros su daugiau galimybių ir vykdymą.

Kas yra Gamtos mokslų magistras Brazilija? Ši studijų srityje daugiausia dėmesio skiria tokiose srityse, kaip energijos vartojimo efektyvumą, atsinaujinančių energijos šaltinių, aplinkosaugos teisės aktų ir valdyti aplinkos klausimais. Studentai gali tikėtis dalyvauti klasių, pavyzdžiui, mokslinės metodikos, ekologija pagrindų, aplinkos technologijų pagrindų. Šios programos dažnai apima hands-on mokymo patirtimi šioje srityje ar laboratorijose. Programas dažnai siūlomi portugalų ir gali būti prieinama kaip e-mokymosi formos.Studentai gali tikėtis baigti 60 kreditus iki uždirbti šį laipsnį.

Tie, kurie baigė su gamtos mokslų Brazilija Master dažnai susimaišė su profesionalais, kurie jau šioje srityje. Jie gali dalyvavo tyrimuose, kurie buvo juos į gerai žinomų laboratorijose, žiemos sodų ir aplinkos apsaugos srityse. Tai suteikia absolventams galimybę naudotis tų pozicijų, kad yra paklausa ir labai prašoma.

Iš uždirbti magistro laipsnį Brazilijoje kaina skirsis iš vienos institucijos į kitą. Mokslą ir kitos išlaidos gali būti paveikti švietimo programos tipą ir kiek laiko programa bus užbaigti. Dėl konkrečios informacijos apie išlaidų, studentai turėtų kreiptis į Priėmimo biuro Mokyklos jie svarsto.

Profesionalai su šio laipsnio susirasti įmonių darbo vietas ir dirbti kaip konsultantų statybos bendrovių. Kai absolventai mėgautis pozicijas, kaip fakulteto nariams kolegijose ar kaip programos direktorių.Darbo pavadinimai gali būti vyresnysis projektų mokslininkas, gamtos išteklių planavimo ir vandens ir gamtos ištekliai Program Manager. Kai kurios šio Brazilijos programos absolventai gali rasti darbą teisinių pozicijų vertinant ir balansavimo aplinkos ir įmonių poreikius.

Studentai domisi šiuo studijų srityje gali rasti, kad yra galimybių visoje Brazilijoje. Nustatykite savo geriausius variantus, kaip jums ieškoti savo programą žemiau ir susisiekti tiesiogiai su priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

3 Rezultatai Gamtos mokslai, Brazilija Filter

Tarptautinis pažengusiųjų molio mokslų magistras ( IMACS )

University of Poitiers
Magistras
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

IMACS yra integruota magistrantūra, skirta natūralių mineralų, turinčių didelį ekonominį interesą, analizei, tyrimui ir supratimui. Jį sukūrė kelios institucijos, turinčios pl ...

Skaityti daugiau

Vartotojų neuromokslų magistras - mišrus mokymasis

ESPM – Brasil
Magistras
<
Dalinės
<
3 semestrai
Portugalų
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės

Šio magistro tikslas yra mokyti specialistus, kurie galėtų derinti žinias apie smegenis ir elgesio biologiją pritaikydami juos rinkodaros ir vartojimo kontekstuose, praplečian ...

Skaityti daugiau

Matematikos magistras mokymo metodikos

Grupo Tiradentes
Magistras
Kov. 2021
<
Dieninės
<
18 mėnesiai
Portuguese (Brazil)
Universiteto miestelis

Kursas suteikia nuoseklų metodinę teorinį pagrindą Matematikos mokslo dėstymo dabartiniame kontekste, leidžiančią nustatyti atspindinti mokytojas ir tyrinėtojas išsidėstymą. ...

Skaityti daugiau