close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti magistro studijų programas - Gamybos lyderystės studijos

Gauti magistro laipsnį, gali būti puikus būdas absolventai įsilaužti į aukšto lygio pareigas klesti pramonės šakose, pavyzdžiui gamyba. Siekiant šio tikslo, uždirbti savo magistro Manufacturing Lyderystė gali perteikti tuos įgūdžius svarbu sėkmingai valdančiųjų organizacija 's gamybos procedūras. Kas yra Gamybos Vadovavimas Meistras? Ši studijų srityje apima pagrindin… Skaityti daugiau

Gauti magistro laipsnį, gali būti puikus būdas absolventai įsilaužti į aukšto lygio pareigas klesti pramonės šakose, pavyzdžiui gamyba. Siekiant šio tikslo, uždirbti savo magistro Manufacturing Lyderystė gali perteikti tuos įgūdžius svarbu sėkmingai valdančiųjų organizacija 's gamybos procedūras.

Kas yra Gamybos Vadovavimas Meistras? Ši studijų srityje apima pagrindinių gamybos koncepcijų derinys per verslo ir inžinerijos kursus. Praktiniai susirūpinimą, pavyzdžiui, tiekimo grandinės valdymo ir operacijų, bus akcentuojama, be to, kursinių sutelktas į gamybos procesą visame pasaulyje. Studentai taip pat bus konsultuojami dėl sprendimų priėmimo taktika, ir išmoksite būdus taikyti šiuos metodus realaus pasaulio problemas.

Studentai siekia šio tyrimo eigą gali tikimės, kad išmokų Baigus skaičius.Pasaulinė perspektyva suteikta tokia kursinių leidžia absolventams rasti tinkamą darbą beveik visur pasaulyje. Be to, tie, turinčių gamybos lyderio laipsnių gali būti ieškoma po daugelio organizacijų dėl aukšto lygio įgūdžių, kurį suteikia tokių kvalifikacijos kėlimo kursus.

Kiek kaina yra susirūpinęs, mokesčiai už mokslą gali labai skirtis. Iš programos, ilgis gali būti iš viso sąnaudų faktorius, o taip pat college dalyvavo. Tai 's kodėl ji ' s svarbu kiekvienas studentas, siekiant nustatyti, ar mokykla yra geros rungtynės jiems prieš priimant sprendimą.

Kai jis ateina į karjeros, absolventai, turintys gaminant Vadovavimas magistras gali tikėtis daug pripildyto ir pelningas galimybes, atsižvelgiant į gamybos srityje. Tiems, sutelkiant dėmesį į valdymo aspektus gamybos, pareigos, pavyzdžiui, gamybos vadovas ir koordinatorius gali būti puikus rungtynės.Kitos galimybės apima gamybos inžinierius, kuriame specialistai turi saugoti tiekimo grandines juda, ir padėti išspręsti bet pakeliui klausimus. Dėka plataus kursinių, susijusių su šių programų absolventai gali rasti darbą su daugeliu aukšto lygio bendrovių ieškoti geriausių prieinamų kandidatų.

Tiems, sunku lankyti užsiėmimus reguliariai lankosi mokymasis gali būti puikus pasirinkimas. Tai ypač pasakytina apie mokinių, gyvenančių atokiose vietovėse, arba tiems, kurie nori plėsti savo išsilavinimą, o jau išlaikyti visą darbo dieną. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
Rochester Institute of Technology (RIT)
Ročesteris , Jungtinės Amerikos Valstijos

Patyrusiems inžinieriams ir verslo specialistams suteikiant lyderystės poreikius, reikia optimizuoti verslo veiklą įvairiose organizacijose ir pramonės šakose.

Patyrusiems inžinieriams ir verslo specialistams suteikiant lyderystės poreikius, reikia optimizuoti verslo veiklą įvairiose organizacijose ir pramonės šakose. -
MSc
Dieninės
Dalinės
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis
Internetinės
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia