Filter
Magistro laipsniai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti magistro studijų programas - Gamybos lyderystės studijos

Gauti magistro laipsnį, gali būti puikus būdas absolventai įsilaužti į aukšto lygio pareigas klesti pramonės šakose, pavyzdžiui gamyba. Siekiant šio tikslo, uždirbti savo magistro Manufacturing Lyderystė gali perteikti tuos įgūdžius svarbu sėkmingai valdančiųjų organizacija 's gamybos procedūras.

Kas yra Gamybos Vadovavimas Meistras? Ši studijų srityje apima pagrindinių gamybos koncepcijų derinys per verslo ir inžinerijos kursus. Praktiniai susirūpinimą, pavyzdžiui, tiekimo grandinės valdymo ir operacijų, bus akcentuojama, be to, kursinių sutelktas į gamybos procesą visame pasaulyje. Studentai taip pat bus konsultuojami dėl sprendimų priėmimo taktika, ir išmoksite būdus taikyti šiuos metodus realaus pasaulio problemas.

Studentai siekia šio tyrimo eigą gali tikimės, kad išmokų Baigus skaičius.Pasaulinė perspektyva suteikta tokia kursinių leidžia absolventams rasti tinkamą darbą beveik visur pasaulyje. Be to, tie, turinčių gamybos lyderio laipsnių gali būti ieškoma po daugelio organizacijų dėl aukšto lygio įgūdžių, kurį suteikia tokių kvalifikacijos kėlimo kursus.

Kiek kaina yra susirūpinęs, mokesčiai už mokslą gali labai skirtis. Iš programos, ilgis gali būti iš viso sąnaudų faktorius, o taip pat college dalyvavo. Tai 's kodėl ji ' s svarbu kiekvienas studentas, siekiant nustatyti, ar mokykla yra geros rungtynės jiems prieš priimant sprendimą.

Kai jis ateina į karjeros, absolventai, turintys gaminant Vadovavimas magistras gali tikėtis daug pripildyto ir pelningas galimybes, atsižvelgiant į gamybos srityje. Tiems, sutelkiant dėmesį į valdymo aspektus gamybos, pareigos, pavyzdžiui, gamybos vadovas ir koordinatorius gali būti puikus rungtynės.Kitos galimybės apima gamybos inžinierius, kuriame specialistai turi saugoti tiekimo grandines juda, ir padėti išspręsti bet pakeliui klausimus. Dėka plataus kursinių, susijusių su šių programų absolventai gali rasti darbą su daugeliu aukšto lygio bendrovių ieškoti geriausių prieinamų kandidatų.

Tiems, sunku lankyti užsiėmimus reguliariai lankosi mokymasis gali būti puikus pasirinkimas. Tai ypač pasakytina apie mokinių, gyvenančių atokiose vietovėse, arba tiems, kurie nori plėsti savo išsilavinimą, o jau išlaikyti visą darbo dieną. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Gamybos lyderystės studijos

University of British Columbia - Faculty of Applied Science

Inžinerijos lyderystės magistras (MEL) pažangių medžiagų gamyboje yra skirta inžinieriams, norintiems tobulinti savo karjerą automobilių, kosmoso ir gamybos sektoriuose. ... [+]

* Taikymo sistema atidaroma 2019 m. Sausio 2 d.

Inžinerijos lyderystės magistras (MEL) pažangių medžiagų gamyboje yra skirta inžinieriams, norintiems tobulinti savo karjerą automobilių, kosmoso ir gamybos sektoriuose.

Išplėstinės imitavimo priemonės yra neatskiriama programos dalis ir jūs gausite fundamentalių žinių apie naujausius kompozitus, lengvuosius lydinius ir pažangius aukšto stiprumo plienus, kurie šiuo metu naudojami ir planuojami ateityje. Kartu su vadovavimo kursais, kuriais siekiama stiprinti verslo ir bendravimo įgūdžius, esate pasiruošę kurti novatoriškus sprendimus, valdyti komandas ir vykdyti tiesioginius projektus.

Per pastarąjį dešimtmetį tapo aišku, kad įmonės turi iš naujo išplėtoti savo pažangias gamybos galimybes ir išlikti konkurencingos pasaulyje. Inžinierių, turinčių techninių įgūdžių ir kompetencijos, yra didėjantis poreikis tirti, kurti, išbandyti ir optimizuoti šias naujos kartos gamybos sprendimus. Tai sparčiai besikeičianti sritis, todėl įmonėms reikia rasti inžinierių, turinčių atitinkamą sektorių tarpdisciplininę techninę kompetenciją inovatyviems sprendimams kurti.... [-]

Kanada Vancouver
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba