MASTERSTUDIES

Peržiūrėti magistro studijų programas - Geologijos studijos - Šiaurės Amerikoje - 2021

Meistras 's laipsnis yra antrosios pakopos akademinis laipsnis. Vienas turi jau turėti bakalauro laipsnį kreiptis meistras 's programos. Dauguma meistras 's studijų programą reikės studentams baigti magistro ' s darbą arba mokslinių tyrimų popieriaus.

Geologija, kuri yra fizinių ypatybių Žemėje tyrimas, gali apimti daug įvairių dalykų. Studijavimas geologija gali būti mokymosi apie paleontologija, hidrologija, mineralogijos ar vulkanologijos siekiant įgyti geresnį supratimą apie Žemės procesų ir plėtrai.

Aprėpties 23 šalių, Šiaurės Amerikoje yra žemynas alsuoja švietimo galimybės. Studentai turi galimybę mokytis keliomis kalbomis ir plėtoti iš labai skirtingų kultūrų supratimą.

Peržiūrėti visas magistro studijas - Geologijos studijos - Šiaurės Amerikoje - 2021

2 Rezultatai Geologijos studijos, Šiaurės Amerika Filter

Geologijos magistras

Universidad de Sonora
Magistras
<
Dieninės
<
2 metai
Ispanų
Universiteto miestelis

Bendras tikslas: Mokyti aukšto lygio ir aukštos kokybės mokslų mokytojus, galinčius dalyvauti analizuojant ir sprendžiant tradicines geologines ir pasienio problemas, naudojan ...

Skaityti daugiau

Geologijos magistras

University of Louisiana at Lafayette College of Sciences
Magistras
Anglų

Mūsų geologijos magistro laipsnis paruošia studentus įdomiai, gerai mokančiai ir naudingai karjerai tokiose srityse kaip naftos žvalgymas ir aplinkos geologija. Mes siūlome la ...

Skaityti daugiau