Filter
Magistro laipsniai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 3 magistro studijų programas - Pasaulinės lyderystės studijos

Magistro laipsniui gauti yra malonus pasiekimas, reikalaujantis atsidavimo ir atkaklumo. Baigę antrosios pakopos studijų programą, asmuo pasirengęs patekti į karjeros sritį labiau pažengusiems įgūdžiams arba judėti pasirinktoje srityje.

Studentas, besimokantis į užsienį, gali stebėtis, kas yra "Global Leadership" meistras? Ši mokymo galimybė suteikia asmenims, turintiems verslo principų ir finansų, reikalingos dirbti įvairiose situacijose tarptautinėse organizacijose. Tai apima pozicijas, susijusias su sistemų kūrimu, siekiant sukurti organizacinius pokyčius, palengvinti komandų veiklą, bendrauti ir gerinti įmonės efektyvumą pasaulinėje aplinkoje. Kursinis darbas paprastai orientuotas į ekonomikos plėtrą, viešąją politiką ir daugiakultūrinius santykius verslo kontekste.

Studentas gali pasirinkti užsiregistruoti magistro programoje pasaulinės lyderystės įgyti įgūdžių, reikalingų sėkmingai vadovauti tarptautinei kompanijai. Šio tipo pažangus laipsnis leidžia asmeniui įgyti įgūdžių, kurie padeda organizacijoje skatinti ir tobulėti.

Magistro laipsnio kainą sunku nuspėti, nes yra įvairių programų. Jie gali trukti nuo vienerių iki trejų metų ir gali apimti stažuotes ar mokslinių tyrimų projektus. Mokymo ir mokesčių tvarkaraščiai skiriasi nuo vienos institucijos į kitą. Prieš pasirinkdami programą, rūpestingai išmoksite mokyklą, kad užtikrintumėte, jog tikslai pasiekti.

Pasaulinės lyderystės programos absolventai gali sužinoti, kad jie yra kompetentingi įvesti įvairias karjeros galimybes. Vadovavimas ir organizacijos plėtra, pasaulinis nekilnojamasis turtas ir programų valdymas bei administravimas yra tik keletas galimybių, atvirų tiems, kurie įgijo kompetenciją kirsti nacionalines ir kultūrines ribas. Studentas gali tikėtis rasti tokią poziciją tarptautinėje viešojoje ar ne pelno institucijoje, taip pat vyriausybės agentūrose ir politikos arenoje.

Galbūt norėsite kreiptis į mokymo įstaigą toje vietoje, kurioje labiausiai norėtumėte rasti darbą. Tačiau jei perkėlimas šiuo metu neįmanomas, internetiniai kursai suteikia lankstumo. Norėdami pradėti savo kelią į sėkmę, suraskite savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

3 Rezultatai Pasaulinės lyderystės studijos

edX

Sužinokite, kokie vadovavimo įgūdžiai yra reikalingi, norint tobulinti savo karjerą tarptautinėje arenoje. ... [+]

Sužinokite, kokie vadovavimo įgūdžiai yra reikalingi, norint tobulinti savo karjerą tarptautinėje arenoje.

Ar dirbate vystymosi sektoriuje ir ieškote kito žingsnio savo karjeroje?

Tarptautinė ir bendruomenės plėtra siekiama sumažinti skurdą ir pagerinti gyvenimo lygį, sveikatą ir gyvenimo kokybę tiems, kuriems jos labiausiai reikia. Kadangi mūsų pasaulis ir iššūkiai, su kuriais susiduriame, tampa vis sudėtingesni, mums reikia kvalifikuotų ir kvalifikuotų specialistų, kurie vadovautų įvairiems sektoriams ir organizacijoms.

Subalansuojant teorines žinias su praktiniais įgūdžiais, „Global Development MicroMasters“ lyderystė suteikia tvirtus techninius ir valdymo įgūdžius, kurių reikia norint išspręsti sudėtingiausius pasaulinės plėtros iššūkius. Šis programos sertifikatas parodys, kad turite pažangių įgūdžių tarptautinių plėtros agentūrų, kurios vis dažniau reikalauja savo vadovų ir vadovų.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Cambridge
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
15 - 60 savaitės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
United International Business Schools

Neakivaizdinės studijos gali įgyti magistro laipsnį 1 9 m ÷ nesių 9 metus, iš viso 3 ketvirtadalius iš 20 kreditų, arba per 12 m ÷ nesių, kai darbo krūvis paskirstomas. ... [+]

Specializuojasi pasaulinėje lyderystėje su mūsų MIM programaLanksčios studijų programos

Mūsų lanksčios studijų programos remiasi Amerikos aukštojo mokslo modeliu , leidžiančiu studentams pasirinkti kursus pagal kursų reikalavimus, ankstesnius tyrimus, dabartinius interesus ir ateities ambicijas .

United International Business Schools ( UIBS )

Nuo 2002 m. Skirta tarptautiniam švietimui pasauliniu mastu, United International Business Schools ( UIBS ) yra savarankiška privati švietimo įstaiga, turinti universitetus Europoje ir Azijoje. UIBS siūlo lanksčias verslo ir vadybos studijas bakalauro (bakalauro / bakalauro) ir (post) magistrantūros ( magistro / MBA ir daktaro / DBA ) lygmenyse, vedančiose į privačius (programiniu požiūriu akredituotus) laipsnius, ir Amerikos regioniniu mastu akredituotu ir Europos valstybiniu lygiu bendradarbiaujant su mūsų akademiniais partneriais.... [-]

Šveicarija Zürich Belgija Antwerp Ispanija Barcelona Brussels Madrid Japonija Tokyo Olandija Amsterdam Italija Milan Geneva  + 11 Daugiau
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
9 - 36 mėnesiai
Universiteto miestelis
Internetinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Arizona State University - Thunderbird School of Management

Dirbtinis intelektas, daiktų internetas, kibernetinis saugumas, blokas. Darbo ateitis čia - ir tai keičia viską. Šiandienos vyresnieji vadovai turi būti pasirengę 4-osios ... [+]

Strateginė pasaulinė lyderystė ketvirtajai pramonės revoliucijai

Dirbtinis intelektas, daiktų internetas, kibernetinis saugumas, blokas. Darbo ateitis čia - ir tai keičia viską. Šiandienos vyresnieji vadovai turi būti pasirengę 4-osios pramonės revoliucijos iššūkiams ir galimybėms. Nuo jų priklauso organizacijos, aplinkos ir visuomenės sėkmė ir stabilumas. Pasauliui reikia savo sudėtingos ir visapusiškos pasaulinės perspektyvos, kad būtų galima panaudoti technologinės transformacijos galią per strateginę, įtakingą lyderystę, kuri užtikrina tvarius sprendimus visose pramonės šakose, kultūrose ir aplinkoje visame pasaulyje.

Pažangus turinys. Naujoviškas pristatymas... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba