MASTERSTUDIES

Geriausios Magistro programos jungtinėse Amerikos Diethnis Olimpiaki Akadimia Graikija 2021

Magistro diplomas yra suteikiamas sėkmingai antrosios pakopos studijas pabaigusiems specialistams. Tam kad studentams būtų suteiktas magistro laipsnis, jiems paprastai reikia sėkmingai pabaigti nuo 12 iki 18 akademinių studijų dalykų. Šio tipo studijos paprastai yra pabaigiamos magistrinio darbo gynimu arba baigiamaisiais studijų egzaminais.

Pelningiausi Master reikia dviejų metų mokymo po uždirbti bakalauro. Ši pažangi laipsnis gali padėti studentams pasiekti savo švietimo ir profesinius tikslus, nes magistro programos pagalba mokyti studentus įgūdžių ir žinių, sustingimas jiems reikia į žemę savo svajonių karjeros.

 

Graikija sukūrė savo švietimo sistemą su aukštuoju išsilavinimu viršuje. Daugiau kaip 40% visų graikai gyvena Atėnuose, o taip pat, kur geriausias galimybes siekti aukštojo mokslo lygį yra. Ribojasi su Albanija, Makedonijos, Bulgarijos ir Turkijos, Graikija turizmo perlas su viena iš pasaulyje 's fantastinis paplūdimiai.

Peržiūrėti magistro programų jungtinėse Amerikos Diethnis Olimpiaki Akadimia Graikijoje 2021

Rezultatai Filter

Magistrantūros olimpinės studijos, olimpinis švietimas, olimpinių renginių organizavimas ir valdymas

University of Peloponnese - International Olympic Academy in Greece
Magistras
Rgs. 2021
<
Dieninės
<
3 semestrai
Anglų
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės

Olimpinių studijų magistro studijų programa yra naujovė olimpiniame judėjime tarptautiniu lygiu ir ją palaiko olimpinis solidarumas (Tarptautinis olimpinis komitetas), turinti ...

Skaityti daugiau