Magistro programos - Gyvenimiški įgūdžiai

Palyginti 2 magistro studijų programas - Gyvenimiški įgūdžiai

Magistro laipsnis padeda mokiniams įgyti įgūdžių, suteikiant jiems technikos ir papildomų žinių. Programos paprastai trunka nuo vienerių iki dvejų metų. Šis išsilavinimas gali paskatinti absolventus daugialypius, pritaikytus ir tinkamiausius profesionalų pasaulyje.

Kas yra "Gyvenimo įgūdžių meistras"? Šis laipsnis suteikia specialųjį išsilavinimą mokytojams, kad jie galėtų geriau aptarnauti jaunus moksleivius. Ji apima vaikų ugdymo pagrindus su mokymu identifikuoti, diagnozuoti ir įsitvirtinti studentams, kuriems reikia pagalbos. Programos dalyviai gali įgyti tolesnį supratimą ne tik savo mokymosi įgūdžius klasėje. Studentai, siekianti šio laipsnio, gali specializuotis įvairiuose gyvenimo įgūdžių aspektuose tiems, kurie kenčia nuo fizinių ar protinių sutrikimų, ir gali išmokti, kaip prisitaikyti prie skirtingų žmonių.

Gyvenimo įgūdžių magistras padeda mokiniams išmokyti vaikus ugdyti problemų sprendimo, analizės ir bendravimo įgūdžius. Tai gali apimti tai, kaip atlikti įprastą veiklą, kaip efektyviai bendrauti arba kaip elgtis kantrybėje, visa tai gali būti pritaikyta kasdieniam gyvenimui. Studentai taip pat mokosi atpažinti sunkumus asmenims ir parengia strategijas, kaip jas spręsti.

Magistro laipsnio kaina skiriasi. Tai priklauso nuo studijų dydžio ir kitų rinkliavų pasirinktoje institucijoje. Būsimieji studentai turėtų tyrinėti skirtingus universitetus, kad surastų jų poreikius atitinkančią programą.

Šis laipsnis padeda absolventams ugdyti įgūdžius, padedančius kovoti su kasdieniu gyvenimu. Jis taip pat leidžia dabartiniams mokytojams ir kitiems pedagogams tobulinti savo technologijas dabartinėje darbo aplinkoje arba prisiimti papildomus vaidmenis specialiame ugdyme. Absolventas taip pat gali tapti gyvenimo įgūdžių treneriu ar profesionalu, kuris daugiausia dėmesio skiria įtraukimo klausimams ne pelno siekiančiose ar vyriausybinėse organizacijose.

Visame pasaulyje kolegijose ir universitetuose siūloma "Gyvenimo įgūdžių magistras". Tačiau tiems, kurie nori daugiau lankstumo ir pageidauja mokytis nuotoliniu būdu, yra ir internetinių variantų. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti Daugiau

Ankstyvosios globos magistras

Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP
Su bendrabučiu October 2019 Ispanija Barcelona Madrid

Ankstyvosios globos magistras. Prevencija, diagnozė ir gydymas apima pagrindinius vaiko vystymosi aspektus, šeimos, kaip šio vystymosi skatintojai ir skatintojai, svarbą patologijų ir pokyčių, kurie gali atsirasti šiame procese metu, ir būdų aptikti, diagnozuoti ir įsikišti kiekvienu atveju. [+]

Vietos: Barselona - Madridas

Valandos: Madridas SD / MXJ Barceona SD

Kvalifikacija: ISEP išduodamas ankstyvosios pagalbos magistras

Apie

Ankstyvosios globos magistras. Prevencija, diagnozė ir gydymas apima pagrindinius vaiko vystymosi aspektus, šeimos, kaip šio vystymosi skatintojai ir skatintojai, svarbą patologijų ir pokyčių, kurie gali atsirasti šiame procese metu, ir būdų aptikti, diagnozuoti ir įsikišti kiekvienu atveju.

Programa padeda nustatyti ankstyvą galimą trūkumų riziką, taip pat skatinti stimuliuojamą gydymą vaikams iki 6 metų, kuriems yra vystymosi sutrikimas arba kuriems kyla pavojus kentėti, siekiant maksimalios fizinės, psichinės ir socialinis... [-]


Ankstyvosios vaikystės magistro laipsnis: intervencijos perspektyvos ir linijos (MPIN)

Universidad de las Islas Baleares - UIB
Su bendrabučiu Dieninės 1 metai September 2019 Ispanija Palma

Magistro tikslas - teikti specializuotus ir daugiadisciplininius dalykus, kurie profesionaliai gali dalyvauti programose ir teikiant paslaugas vaikams iki 6 metų amžiaus. [+]

Kas yra?

Magistro tikslas - teikti specializuotus ir daugiadisciplininius dalykus, kurie profesionaliai gali dalyvauti programose ir teikiant paslaugas vaikams iki 6 metų amžiaus.

Socialiniai pokyčiai (daugiakultūriškumas, naujos šeimos struktūros ...) ir dabartiniai moksliniai pasiekimai (neurologijos, priesagos teorija, sisteminė perspektyva ...) reikalauja naujų vystymosi metodų ir įsikišimo pirmaisiais gyvenimo metais.

Ankstyvoje vaikystėje įsikišimas yra ateities vystymosi pagrindas, todėl būtina įtraukti skatinimo ir paramos paslaugas, skatinant prevencines programas ir nustatant rizikos situacijas.

Ankstyvoji vaikystės teorija ir tyrimai turi daug prisidėti prie Bendrijos politikos ir praktikos plėtojimo, taip pat iniciatyvų stebėsenos ir vertinimo bei asmenų, atsakingų už ankstyvąją vaikų globą, mokymui.... [-]