Filter
Magistro laipsniai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti magistro studijų programas - Gyvenimiški įgūdžiai

Magistro laipsnis padeda mokiniams įgyti įgūdžių, suteikiant jiems technikos ir papildomų žinių. Programos paprastai trunka nuo vienerių iki dvejų metų. Šis išsilavinimas gali paskatinti absolventus daugialypius, pritaikytus ir tinkamiausius profesionalų pasaulyje.

Kas yra "Gyvenimo įgūdžių meistras"? Šis laipsnis suteikia specialųjį išsilavinimą mokytojams, kad jie galėtų geriau aptarnauti jaunus moksleivius. Ji apima vaikų ugdymo pagrindus su mokymu identifikuoti, diagnozuoti ir įsitvirtinti studentams, kuriems reikia pagalbos. Programos dalyviai gali įgyti tolesnį supratimą ne tik savo mokymosi įgūdžius klasėje. Studentai, siekianti šio laipsnio, gali specializuotis įvairiuose gyvenimo įgūdžių aspektuose tiems, kurie kenčia nuo fizinių ar protinių sutrikimų, ir gali išmokti, kaip prisitaikyti prie skirtingų žmonių.

Gyvenimo įgūdžių magistras padeda mokiniams išmokyti vaikus ugdyti problemų sprendimo, analizės ir bendravimo įgūdžius. Tai gali apimti tai, kaip atlikti įprastą veiklą, kaip efektyviai bendrauti arba kaip elgtis kantrybėje, visa tai gali būti pritaikyta kasdieniam gyvenimui. Studentai taip pat mokosi atpažinti sunkumus asmenims ir parengia strategijas, kaip jas spręsti.

Magistro laipsnio kaina skiriasi. Tai priklauso nuo studijų dydžio ir kitų rinkliavų pasirinktoje institucijoje. Būsimieji studentai turėtų tyrinėti skirtingus universitetus, kad surastų jų poreikius atitinkančią programą.

Šis laipsnis padeda absolventams ugdyti įgūdžius, padedančius kovoti su kasdieniu gyvenimu. Jis taip pat leidžia dabartiniams mokytojams ir kitiems pedagogams tobulinti savo technologijas dabartinėje darbo aplinkoje arba prisiimti papildomus vaidmenis specialiame ugdyme. Absolventas taip pat gali tapti gyvenimo įgūdžių treneriu ar profesionalu, kuris daugiausia dėmesio skiria įtraukimo klausimams ne pelno siekiančiose ar vyriausybinėse organizacijose.

Visame pasaulyje kolegijose ir universitetuose siūloma "Gyvenimo įgūdžių magistras". Tačiau tiems, kurie nori daugiau lankstumo ir pageidauja mokytis nuotoliniu būdu, yra ir internetinių variantų. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Gyvenimiški įgūdžiai

HDK - Academy of Design and Crafts - University of Gothenburg

Vaikų kultūros dizainas (CCD) yra sritis, kurioje auga žinios, poreikiai ir paklausa tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu. Sutelkdami dėmesį į vaikų žaidimą, vaikų ... [+]

MFA vaikų kultūros dizainas

Vaikų kultūros dizainas (CCD) yra sritis, kurioje auga žinios, poreikiai ir paklausa tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu. Sutelkdami dėmesį į vaikų žaidimą, vaikų perspektyvas ir jų konkrečias sąlygas, sukūrėme magistro programą, kurios pasaulyje nėra lygiavertės.

Aaron Burden / Unsplash

Apie programą

Tikslas - sujungti dalyko dizainą ir meninę praktiką su vaikų kultūra ir vaikų kultūra. Meninis ir humanistinis požiūris supa švietimą.

Vienas iš kertinių akmenų yra sukurti tvarią visuomenę ne tik ekologine prasme, bet ir atsižvelgiant į socialinę lygybę, lyčių lygybę, etiką, ekonomiką ir socialinio teisingumo klausimus. Svarbus aspektas yra bendradarbiavimas su organizacijomis ir kitais veikėjais, turinčiais bendrų tikslų.... [-]

Švedija Geteborgas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba