MASTERSTUDIES

Palyginti 9 magistro studijų programas - Gyventojų geografijos studijos

Magistro laipsnis yra išsamus laipsnis, kuris remiasi informacija, sukurta bakalauro studijas. Šių magistrantūros studijų programų tikslas - suteikti specializuotą įgūdžių tobulinimą tam tikrose pagrindinėse kompetencijos srityse, kurios leidžia studentams siekti naujų galimybių akademiškai ir profesionaliai.

Kas yra žmogaus geografijos magistras? Tai laipsnis, orientuotas į žmonių judėjimo ir gyventojų tankumo tyrimą visame pasaulyje. Žmogaus geografijos kursai dažniausiai apima pagrindinius logistikos klausimus, kurie turi įtakos daugybei šalių, nuo išteklių poreikio iki sienų ir sienų. Kai kurios programos specialiai specializuojasi pasienio studijose, tačiau net ir tiems, kurie turi plačią nuomonę, ši potemė sudaro magistro laipsnį.

Studentai gali suvokti plataus masto žmogaus judėjimo modelius, atlikdami statistinį modeliavimą ir drausmingą duomenų dokumentavimą. Šis supratimas taip pat gali padėti mokiniams išmanyti politikos kryptis ir jų padarinius, kad jie geriau atitiktų vaidmenis, kuriuos jie persikels po baigimo. Jie taip pat gali įgyti organizacinių įgūdžių, įgyjant pagrindines savo studijų žinias.

Šios srities laipsnių išlaidos labai skiriasi atsižvelgiant į mokyklos vietą ir tipą. Taip yra dėl to, kad aukštojo mokslo įstaigų finansavimo modeliai skiriasi įvairiose šalyse, todėl jums reikės konkrečių mokslinių tyrimų.

Žmogaus geografijos absolventai yra paklausūs pozicijų kaip geospatial analitikai, surinkti duomenis iš įvairių atviro kodo mokslinių tyrimų projektus sukurti ir atnaujinti globalių žemėlapių sistemas. Jie taip pat ieškoma pozicijų kaip projektų vadovai, kurdami ir tobulindami geocoduotus produktus gamybos sektoriuje. Pastaruoju metu žmonijos geografija tapo patyrusia farmacijos pardavimų atstovų studijų sritimi.

Šios studijų programos siūlomos internetinės mokyklos yra plačiai paplitusios ir lengvai surandamos. Tai tik truputį tyrinėja. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

9 Rezultatai Gyventojų geografijos studijos Filter

Pakrantės bendruomenių ir regioninės plėtros magistras

University Centre of the Westfjords
Magistras
<
Dieninės
<
18&nbsp;-&nbsp;24 mėnesiai
Anglų
Universiteto miestelis

Pakrantės bendruomenės ir regioninė plėtra yra tarptautinė, daugiadisciplininė kaimo ir atokių vietovių plėtros praeities ir ateities programa.

Skaityti daugiau

Gyventojų studijų magistras

University of Groningen
MSc
01 Vas. 2021
<
Dieninės
01 May 2021
Anglų
Universiteto miestelis

Mūsų programa yra unikali analitinės ir socialinės demografijos deriniu, kiekybinių ir kokybinių tyrimo metodų deriniu, tarptautine, daugiadisciplinine ir tvirta moksline orie ...

Skaityti daugiau

Žmogaus geografijos magistras

Utrecht University
MSc
Rgs. 2021
<
Dieninės
Anglų
Universiteto miestelis

Žmogaus geografija yra nauja magistrantūros programa, kuri prasideda 2017 m. Rugsėjo mėn. Ji kyla iš buvusių Ekonominės geografijos ir Miesto geografijos programų.

Skaityti daugiau

Meistras pasienio tyrimų

University of Luxembourg, Faculty of Language And Literature, Humanities, Arts And Education (FLSHASE)
Magistras
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Į pasienio studijų magistras yra dvejų metų bendra tarptautinė studijų programa sprendžiant sudėtingus ekonominius, politinius, socialinius ir kultūrinius klausimus sienų ir p ...

Skaityti daugiau

Žmogaus geografijos magistratūra

Radboud University
MSc
Rgs. 2021
<
Dieninės
01 Kov. 2021
Anglų
Universiteto miestelis

Žmogaus geografija - tai tyrimo sritis, kurioje daugiausia dėmesio skiriama žmonių, firmų ir organizacijų erdvinio elgesio tyrinėjimui.

Skaityti daugiau

Žmogaus geografijos magistras: globalizacija, žiniasklaida ir kultūra

Johannes Gutenberg University Mainz (JGU)
MA
<
Dieninės
<
Dalinės
<
4 semestrai
Anglų
Universiteto miestelis

Magistro programa „Žmogaus geografija: globalizacija, žiniasklaida ir kultūra“ orientuota į peržengiančius kultūros ir visuomenės geografinius santykius globalizacijos procesų ...

Skaityti daugiau

Žmogaus geografijos magistras - urbanistika, ekonomika, ekologija ir kraštovaizdis

Lund University
MSc
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Žmogaus geografija apima platų temų spektrą - nuo aplinkos ir kraštovaizdžio pokyčių iki planetos urbanizacijos ir ekonominių krizių. Dalyko apimtis yra tokia, kad suteiksite ...

Skaityti daugiau

Meistras kultūrinę dimensiją arktinis

Northern (Arctic) Federal University
Magistras
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Programa suteikia plataus masto mokymą kultūros tyrimų Arktyje srityje, kartu skatinant studentus kurti, analizuoti, mokslinių tyrimų kultūros dinamikos Arkties regione, lygin ...

Skaityti daugiau

Magistrantūra fizikine geografija ir ekosistemos mokslai

Lund University
MSc
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Ši programa leidžia įgyti teorinių žinių ir praktinių įgūdžių sudėtingais klausimais aplinkos mokslų, fizinės geografijos ir klimato kaitos srityse. Sužinosite matavimų ir duo ...

Skaityti daugiau