Filter
Magistro laipsniai
Argentina Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Gyvosios gamtos mokslai Argentinoje - 2019

Magistro laipsnį suteikia jums galimybę arba toliau savo supratimą apie tam tikrą klausimą arba pakilti visiškai kitu būdu, naudojant įgūdžius, jūs įgijo iš savo ankstesnių bakalauro laipsnį.

Biologijos ir gyvosios gamtos studijas vis dažniau pasirenka tie studentai, kurie siekia karjeros sveikatos apsaugos priežiūros srityje. Šias studijas pasirinkę studentai dažnai studijuoja tokius dalykus kaip fizika, chemija, geologija bei biologija. Tad priklausomai nuo jūsų norų ir poreikių tikrai atrasite jums tinkamiausią studijų programą.

Argentina turi daugiakultūrę visuomenę ir svetinga šalis studentų renkasi studijas užsienyje. Švietimo kokybė yra puiki ir labai prieinamos.

Geriausios magistro studijos - Gyvosios gamtos mokslai Argentinoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Gyvosios gamtos mokslai, Argentina

Universidad Nacional de La Pampa

Šios karjeros absolventas turės teorinį-metodinį ir praktinį mokymą, gebantį veikti kaip pokyčių agentas, prisidėdamas prie alternatyvių strategijų, gerinančių gamybos si ... [+]

Šios karjeros absolventas turės teorinį-metodinį ir praktinį mokymą, gebantį veikti kaip pokyčių agentas, prisidėdamas prie alternatyvių strategijų, gerinančių gamybos sistemas su aplinkosaugos kriterijais, kūrimo.

„Žemės ūkio gamybos pusiau sausuose regionuose magistro laipsnis“ leis absolventams:

Pagilinti žinias apie gamybos sistemų veikimą pusiau sausose aplinkose.Plėtoti gebėjimus atlikti mokslinius tyrimus pagal tvarumo principus ir pagrindus, kurie prisideda prie žinių apie žemės ūkio gamybą plėtojimo šiuose scenarijuose.Teikti priemones, skirtas plėtoti pajėgumus, susijusius su šių gamybos sistemų planavimu, stebėjimu ir valdymu.tikslai... [-]
Argentina Santa Rosa
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
30 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba