Filter
Magistro laipsniai
Kroatija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Gyvosios gamtos mokslai Kroatijoje - 2019

Meistras lygio tyrimai apima specializuotą studiją dėl mokslinių tyrimų ar profesinės praktikos srityje srityje. Uždirbti magistro laipsnį rodo aukštesnio lygio meistriškumą tema. Uždirbti magistro laipsnį gali trukti nuo vienerių metų iki trejų ar ketverių metų. Prieš galite pereiti, paprastai turite parašyti ir apginti disertaciją, ilgai popieriaus tai yra jūsų specializuotų mokslinių tyrimų kulminacija.

Biologijos ir gyvosios gamtos studijas pasirinkę studentai, studijų metu nagrinėja, kaip įvairūs cheminiai, fiziniai bei geologiniai procesai paveikia skirtingas gyvybės formas bei jų tarpusavio sąveikas. Tad į šių studijų programas dažnai yra įtraukiamos tokios studijų programos kaip ekologija, fiziologija bei evoliucija.

Kroatija yra šalis, kurioje 40% jos piliečių svyruoja tarp 18 ir 35 metų pasiekė aukštojo mokslo išsilavinimą. Šalyje pagerėjo studento gyvenimą šių universitetų su atslūgo gyvenimo lygio šių universitetų ypač vietos ir net tarptautinių studentų.

Geriausios magistro studijos - Gyvosios gamtos mokslai Kroatijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Gyvosios gamtos mokslai, Kroatija

University of Dubrovnik

Dvejų metų, studijuojant marikultūroje trunka, ty keturi semestrai (120 ECTS kreditų). Baigus studijuojant, besimokančiajam įgyti akademinį laipsnį magistro marikultūroje ... [+]

Marikultūroje

Dvejų metų, studijuojant marikultūroje trunka, ty keturi semestrai (120 ECTS kreditų). Baigus studijuojant, besimokančiajam įgyti akademinį laipsnį magistro marikultūroje. Apdailos studijuojant, studentas gali pasirinkti antrosios pakopos studijos Taikomas jūros mokslų srityje.

&nbsp

Karjeros perspektyvas akvakultūros yra daug ir visų pirma apima darbo galimybę tiesiogiai susijusios su gamybos, kaip antai: auginimas, priežiūra, šėrimas, žvejybos, transportavimas ir tt, bet ir tuos, kurie susiję į neršto ir ūkininkavimo centrų valdymu. Mažesni ūkininkavimo įrenginiai akvakultūros dažniausiai vadovauja vienas ekspertas, atsakingas už visą ūkininkavimo procese, įskaitant įmonės ir finansų valdymo.Praktinė patirtis visame pasaulyje rodo, kad studijų pakopos ekspertai akvakultūros gali susirasti darbą, daug papildomų paslaugų akvakultūros gamybą, nuo įrangos ir maisto tiekimo, vartojimo prekių pardavimo žuvų ir vėžiagyvių, iki komercinių įmonių konsultavimo ir valstybinėse institucijose. Baigus marikultūroje studentų studijuojant įgijo įgūdžių, reikalingų savarankiškam darbui dėl vandens organizmų naujų rūšių įvedimą į komercinės akvakultūros gamybos. ... [-]

Kroatija Dubrovnik
Spalis 2019
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba