Filter
Magistro laipsniai
Makedonija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Gyvosios gamtos mokslai Makedonijoje - 2019

Magistro laipsnį suteikia jums galimybę arba toliau savo supratimą apie tam tikrą klausimą arba pakilti visiškai kitu būdu, naudojant įgūdžius, jūs įgijo iš savo ankstesnių bakalauro laipsnį.

Biologijos ir gyvosios gamtos studijas pasirinkę studentai, studijų metu nagrinėja, kaip įvairūs cheminiai, fiziniai bei geologiniai procesai paveikia skirtingas gyvybės formas bei jų tarpusavio sąveikas. Tad į šių studijų programas dažnai yra įtraukiamos tokios studijų programos kaip ekologija, fiziologija bei evoliucija.

Makedonija 's didelis gausa gamtos bei kultūros turizmo objektų, kad ji patraukli lankytojų. Skopjė yra šalis 's politinių, kultūrinių, ekonominių ir mokslo centras ir turi keletą universitetų.

Geriausios magistro studijos - Gyvosios gamtos mokslai Makedonijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Gyvosios gamtos mokslai, Makedonija

University For Information Science And Technology

Kompiuterinė biologija yra vienas iš įdomiausių sričių šiuolaikinio mokslo. Su naujausiais technologijų pažanga molekulinės biologijos ir susijusiose srityse požiūris inf ... [+]

Magistras kompiuterinės biologijos Įvadas

Kompiuterinė biologija yra vienas iš įdomiausių sričių šiuolaikinio mokslo. Su naujausiais technologijų pažanga molekulinės biologijos ir susijusiose srityse požiūris informatika, algoritmai, kompiuterių įrankiai ir analizę masinis duomenų bazių. Individualus medicina tampa realybe. Pastovus srautas naujų technologijų, naujų duomenų ir naujų įžvalgų garantuoja energingas ir patenkinti būsimus tyrimus ir sukuria nuolatinį profesinį galimybes pramonės ir akademinės bendruomenės.

Kompiuterinė biologija yra mokslinė disciplina, kuri susijusi su kompiuterių naudojimu atlikti automatizuotą duomenų analizę arba modeliuoti hipotezes biologijos srityje. Per kompiuterinės biologijos mokslininkai taiko matematiką biologinių reiškinių naudojant kompiuterinę programavimą ir algoritmus, siekiant modeliuoti reiškinys, o taip statistiškai apdoroti duomenis ir interpretuoti informaciją.... [-]

Makedonija Ohrid
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba