Filter
Magistro laipsniai
Pietų Amerika Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Gyvosios gamtos mokslai - Pietų Amerika - 2019

Magistro laipsnis yra suteikiamas studentams, kurie sėkmingai pabaigia jų pasirinktos specialybės antrosios akademinės pakopos studijas.

Biologijos ir gyvosios gamtos studijomis besidomintys studentai ne tik gali rinktis vieną konkrečią šios srities studijų specialybę, bet ir derinti juos dominančias studijų sritis ir sujungti tokias disciplinas kaip, pavyzdžiui, aplinkosauga ir visuomenės sveikata ar biologija ir geologija.

Aprėpties daugelyje šalių ir salų teritorijose, Pietų Amerikoje gyvena daug ispaniškai kalbančiose šalyse. Čia studentai gali tiesiog vaikščioti per visą istoriją jų kelyje į klasę ir įsiurbti senovės visuomenių kultūrą. 

Peržiūrėti visas magistro studijas - Gyvosios gamtos mokslai - Pietų Amerika - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Gyvosios gamtos mokslai, Pietų Amerika

Universidad Nacional de La Pampa

Šios karjeros absolventas turės teorinį-metodinį ir praktinį mokymą, gebantį veikti kaip pokyčių agentas, prisidėdamas prie alternatyvių strategijų, gerinančių gamybos si ... [+]

Šios karjeros absolventas turės teorinį-metodinį ir praktinį mokymą, gebantį veikti kaip pokyčių agentas, prisidėdamas prie alternatyvių strategijų, gerinančių gamybos sistemas su aplinkosaugos kriterijais, kūrimo.

„Žemės ūkio gamybos pusiau sausuose regionuose magistro laipsnis“ leis absolventams:

Pagilinti žinias apie gamybos sistemų veikimą pusiau sausose aplinkose.Plėtoti gebėjimus atlikti mokslinius tyrimus pagal tvarumo principus ir pagrindus, kurie prisideda prie žinių apie žemės ūkio gamybą plėtojimo šiuose scenarijuose.Teikti priemones, skirtas plėtoti pajėgumus, susijusius su šių gamybos sistemų planavimu, stebėjimu ir valdymu.tikslai... [-]
Argentina Santa Rosa
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
30 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba