Filter
Magistro laipsniai
Rumunija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Gyvosios gamtos mokslai Rumunijoje - 2019

Magistro studijos - tai antrosios pakopos akademinės studijų programos, kurias gali rinktis jau bakalauro studijų laipsnį įgiję studentai. Magistro studijos vidutiniškai trunka iki dvejų akademinių metų. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos į magistro studijų programas paprastai yra įtraukiami nuo 36 iki 54 akademinių kreditų.  

Biologijos ir gyvosios gamtos studijas vis dažniau pasirenka tie studentai, kurie siekia karjeros sveikatos apsaugos priežiūros srityje. Šias studijas pasirinkę studentai dažnai studijuoja tokius dalykus kaip fizika, chemija, geologija bei biologija. Tad priklausomai nuo jūsų norų ir poreikių tikrai atrasite jums tinkamiausią studijų programą.

Rumunija yra šalis, įsikūrusi Vidurio ir Pietryčių Europoje sankirtoje, ribojasi su Juodąja jūra. Kelionė į Rumuniją lengva iš beveik visų pasaulio dalių, dėl savo padėties, taip pat dėl ​​to, kad ji panaudojama transporto rūšis ir įmonių masyvą. Rumunijos universitetai siūlo didelį pasirinkimą bakalauro ir magistro programų rumunų, anglų, prancūzų ir vokiečių kalbomis.

Geriausios magistro studijos - Gyvosios gamtos mokslai Rumunijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Gyvosios gamtos mokslai, Rumunija

University of Bucharest

Šiuo metu ABMB magistrantūros programa yra vykdoma University of Bucharest Biologijos fakultete tik užsienio studentams, ją koordinuoja Biochemijos ir molekulinės biologi ... [+]

Apžvalga

Šiuo metu ABMB magistrantūros programa yra vykdoma University of Bucharest Biologijos fakultete tik užsienio studentams, ją koordinuoja Biochemijos ir molekulinės biologijos katedra (DBBM). Ši programa buvo akredituota "ARACIS" 2013 m.

ABMB magistro programa yra patvirtinta ir pripažinta Biologijos ir biochemikų ordinu iš Rumunijos (OBBCSSR), todėl leidžia absolventams įsidarbinti medicinos laboratorijose.

Programos koordinatoriai: Prof Dr. Anca Dinischiotu, Prof. Dr. Marieta Costache

ABMB magistrantūros programa siekiama suteikti aukštąjį išsilavinimą tiek švietimo ir mokslinių tyrimų srityse, tiek būsimiems absolventams pasiūlyti atitinkamų profesinių įgūdžių ir gebėjimų, siekiant palengvinti jų galimybes patekti į darbo rinką Rumunijoje ir Europos Sąjungoje.... [-]

Rumunija Bucharest
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba