Filter
Magistro laipsniai
Jungtinė Karalystė Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Gyvosios gamtos mokslai Jungtinėje Karalystėje - 2019

Magistro laipsnį suteikia jums galimybę arba toliau savo supratimą apie tam tikrą klausimą arba pakilti visiškai kitu būdu, naudojant įgūdžius, jūs įgijo iš savo ankstesnių bakalauro laipsnį.

Biologijos ir gyvosios gamtos studijas pasirinkę studentai studijų metu analizuoja įvairius gyvybės aspektus ir niuansus. Priklausomai nuo studentų norų ir poreikių, jie gali rinktis tokias studijų programas kaip anatomija, augalų ar gyvūnų biologija ir t.t.

UK, Jungtinė Karalystė yra daugiau nei 300 metų ir susideda iš keturių sudedamųjų tautas: Anglija, Škotija, Velsas ir Šiaurės Airija. Jungtinė Karalystė buvo mokymosi per pastaruosius 1000 metų centras ir turi daug senovės ir atskirti universitetus. Užsienio studentai sudaro didelę dalį studentų organizacijos ne JK universitetuose.

Geriausios magistro studijos - Gyvosios gamtos mokslai Jungtinėje Karalystėje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Gyvosios gamtos mokslai, Jungtinė Karalystė

Middlesex University London

Šis kursas yra skirtas tiems, kurie ieško tarpdisciplininė programa prie socialinių ir ekologinių sistemų sąsaja. ... [+]

Šis kursas apima ekspertų mokymą su unikalių patirtimi darbui realių aplinkosaugos ir išsaugojimo nustatymus plėtoti savo gebėjimą įvertinti biologines bei socialinius procesus, kuriais grindžiamos tarpusavio sąveiką biologinės įvairovės nykimo ir žmonių visuomenėje. Jūs išmoksite rinkti ir analizuoti kiekybinę ir kokybinę genomo ekologinę ir socialinę duomenis; įgūdžiai, kurie yra ne į dabartinę mokslinių tyrimų išsaugojimo mokslo ir evoliucinės biologijos priešakyje.

Jūs įgyti neįkainojamos praktinės patirties per mūsų išvykas, praleisti vieną mėnesį Mauricijus dirbti nekilnojamojo mokslinių tyrimų projektą, papildomą savaitę Džersis sužinoti apie nelaisvėje gyvūnų valdymo ir zoologijos sodų vaidmenį išsaugojimo.... [-]

Jungtinė Karalystė London UK Online
Rugpjūtis 2019
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
London South Bank University

Personalo narys, pasirinktos srities ekspertas, yra tiesiogiai atsakingas už savo mokslinių tyrimų programos vedimą ir palaikymą. Siūloma visą darbo dieną ir ne visą darb ... [+]

Beveik trys ketvirtadaliai London South Bank University (LSBU) mokslinių tyrimų projektų buvo apdovanoti dviem aukščiausiais „poveikio“ reitingais pagal naujausius universitetinių mokslinių tyrimų meistriškumo tyrimus, 2014 m .

Mūsų mokslininkai Taikomųjų mokslų mokykloje dirba daugiadisciplininėse komandose, siekdami spręsti pagrindines visuomenės problemas žmonių sveikatos, gerovės, veiklos ir elgesio srityse. Šiose srityse teoriją pritaikome prie šiuolaikinių realaus pasaulio klausimų, vykdydami novatorišką ir griežtą mokslą.

Mes orientuojamės į pasauliniu mastu vertinamus, teorinius ir taikomuosius tyrimus, turinčius „realaus pasaulio“ poveikį. Mūsų mokymas yra visiškai informuotas šiuolaikinių tyrimų rezultatais, o mūsų meistriškumą sustiprina išskirtinės mokslinių tyrimų priemonės, leidžiančios tiek darbuotojams, tiek studentams atlikti pažangiausius tyrimus su naujausia įranga ir įrenginiais.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba