Filter
Magistro laipsniai
Vengrija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Gyvosios gamtos mokslai Vengrijoje - 2019

Iš Masters nauda peržengia pagerinti savo uždarbio potencialą. Jie gali suteikti jums su asmeninių ir profesinių įgūdžių paspartinti savo plėtrą. Jie taip pat yra galimybė atskirti save nuo savo bendraamžių, daugelis iš jų turės panašias lygio ir bakalauro kvalifikaciją.

Biologijos ir gyvosios gamtos studijas pasirinkę studentai, studijų metu nagrinėja, kaip įvairūs cheminiai, fiziniai bei geologiniai procesai paveikia skirtingas gyvybės formas bei jų tarpusavio sąveikas. Tad į šių studijų programas dažnai yra įtraukiamos tokios studijų programos kaip ekologija, fiziologija bei evoliucija.

Išėjimo į jūrą šalis randama Vidurio Europos regione, Vengrijos, kaip jų valstybine kalba. Šalies matematika ir mokslas požiūris yra neįvykdyti. Ji namai pirmąjį pasaulyje technologijų institute. Tai čia, kad pirmasis garvežys Europoje buvo pastatyta atgal į 1722.

Geriausios magistro studijos - Gyvosios gamtos mokslai Vengrijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Gyvosios gamtos mokslai, Vengrija

Szent István University, Faculty of Food Science

Tikslas magistro studijų programą, profesinės kompetencijos įgyjama: kapitono studijų programos tikslas yra mokyti maisto inžinieriai, kurie žino ir taiko ... [+]

Specialybių laipsnis: - Maisto Biotechnologijos - procesas inžinerija Maisto pramonė - Derliaus ir logistikos Maisto prekybos - technologijos ir produkto plėtros Maisto pramonė - Derlius Meistras programos trukmė - skaičius sąlygomis: 4 terminai - kreditų skaičius norint gauti laipsnis: 120 studijų programų priimami kaip prielaidų dėl priėmimo į magistro studijų programą: studijų programos, kurios gali būti priimtas visiškai kreditas: - žemės ūkio srityje: bakalauras Maisto inžinerijos; - Techninė sritis: bakalauras bioinžinerijos, bakalauras chemijos inžinerijos.

Programos tikslas

Tikslas magistro studijų programą, profesinės kompetencijos įgyjama: kapitono studijų programos tikslas yra mokyti maisto inžinieriai, kurie žino ir taiko naujausias mokslines žinias specialioje srityje, o taip pat susipažinti su įvairių sričių gamtos ir technikos mokslai. Absolventai galės taikyti įgytas profesines žinias kūrybiškai įvairiose šakose maisto pramonei. Atsižvelgdama įgytas žinias magistro studijų programą, jie galės dalyvauti dar pagrindinių mokymo programų, arba tęsti studijas doktorantūros (PhD) programos.... [-]

Vengrija Budapest
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba