Filter
Magistro laipsniai
Zimbabvė Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Gyvosios gamtos mokslai Zimbabvėje - 2019

Magistro studijos - tai antrosios pakopos akademinės studijų programos, kurias gali rinktis jau bakalauro studijų laipsnį įgiję studentai. Magistro studijos vidutiniškai trunka iki dvejų akademinių metų. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos į magistro studijų programas paprastai yra įtraukiami nuo 36 iki 54 akademinių kreditų.  

Biologijos ir gyvosios gamtos studijas pasirinkę studentai studijų metu nagrinėja įvairias gyvybės formas, jų funkcijas, sandaras bei tarpusavio sąveikas. Tad studentai gali rinktis iš tokių studijų specialybių kaip anatomija, fiziologija, genetika, imunologija ar toksikologija.

Aukštojo mokslo Zimbabvėje sistema garsėja aukštojo techninio išsilavinimo, taip pat kalbos studijas. Menas ir kultūra taip pat išliko stiprus sistemos dalis ir visuomenei. Būtent dėl ​​šio meno ir kultūros, kad daugelis nori studijuoti Zimbabvėje.

Geriausios magistro studijos - Gyvosios gamtos mokslai Zimbabvėje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Gyvosios gamtos mokslai, Zimbabvė

Africa University - Zimbabwe

Dvejų metų dieninė programa. Kiekvienas studentas atliks tyrimo projektą, kurį patvirtina kolegija, ir pateikia disertaciją iki antrojo akademinio metų pabaigos. Žemės ūk ... [+]

Dvejų metų dieninė programa.

Kiekvienas studentas atliks tyrimo projektą, kurį patvirtina kolegija, ir pateikia disertaciją iki antrojo akademinio metų pabaigos.

Žemės ūkio / biologijos mokslo bakalauro laipsnis atitinkamuose dalykuose, kaip programos reikalavimas.

Programos struktūraACP 501 Biostatistika (3 kredito valandos)"ACP 502 Advanced Plant Pathology" (3 kredito valandos)AKP 503 piktžolių ekologija ir vadyba (3 kredito valandos)AKP 504 vabzdžių kenkėjų valdymas (3 kredito valandos)ACP 505 pasėlių auginimas (3 kredito valandos)AKP 506 derliaus gerinimas (3 kredito valandos)AKP 507 dirvožemio derlingumo valdymas (3 kredito valandos)AAE 506 drėkinimo agronomija (3 kredito valandos)AEC 507 disertacijos pasiūlymo kūrimas (3 kreditų valandos)AEC 508 atlieka tyrimus, analizuoja ir rengia disertaciją (9 kreditų valandos)Karjera ir darbo galimybėsMokslininkasAkademinisNVO - FAO, JTVP, UNEPSavarankiškas darbasKonsultavimasFinansinė pagalba... [-]
Zimbabvė Mutare
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba