Filter
Magistro laipsniai
Rusija Irkutsk Oblast Urik Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Humanitariniai mokslai - in Irkutsk Rusijoje - 2019/2020

Magistro studijos - tai antrosios pakopos akademinės studijų programos, kurias gali rinktis jau bakalauro studijų laipsnį įgiję studentai. Magistro studijos vidutiniškai trunka iki dvejų akademinių metų. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos į magistro studijų programas paprastai yra įtraukiami nuo 36 iki 54 akademinių kreditų.  

Humanitarinių bei socialinių mokslų studijų programos yra gana plačios, tad jas pasirinkę studentai paprastai įgyja žinių ir įgūdžių pagrindą, kuris gali būti pritaikomas dirbant įvairiose srityse.

Rusija (Rusijos: Россия) yra iki šiol didžiausia šalis pasaulyje, apimantis daugiau nei viena aštuntoji Žemė 's apgyvendintame žemės ploto. Buvęs Valstybės komiteto aukštojo mokslo Rusijoje finansuojama 240 universitetų, akademijų ir institutų, todėl Rusija kietas šalį studijuoti in

Įsikūręs Irkutsko srities Rusijos yra Irkutskas miestas, kuris turi apie 600,000 gyventojų. Irkutskas turi 6 universitetai ir keletas privačių kolegijų moksleivių, kryptys mokslo studijų balsų dauguma.

Prašyti daugiau informacijos apie magistro studijas - Humanitariniai mokslai - in Irkutsk Rusijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Humanitariniai mokslai, Urik

Laipsniai
Vieta
Rusija
Irkutsk Oblast
Urik
Studijų tipas
Tempas
Kitos šios studijų srities programos:
Irkutsk State Linguistic University

, Igloo siūlo šias sritis: rusų, vokiečių kalbomis, Tolimųjų Rytų ir Pietryčių Azijos kalbas, vertimo teoriją ir ... [+]

MA: Lingvistika

&nbsp

"Absolventas Igloo siūlo šias sritis: rusų, vokiečių kalbomis, kalbos, Tolimuosiuose Rytuose ir Pietryčių Azijoje, vertimo teorijos ir tarpkultūrinėje / interlingual komunikacijos COMJautrumo šviesai lingvistika, komunikacijos teorija ir jubiliejinė tarptautinė ryšių su visuomene (PR).

ORIENTACIJA PROFILIS RUSŲ KALBĄ Bakalaurai studijuoja rusų užsienio kalbų, kalbų politiką ir kalbų planavimą, Aktualios problemos, kalbotyros, rusų studijų, kalbos mokymo metodus,trukdžiai ir užsienio akcentu, lyginamoji kalbotyra ir novatoriškų požiūrių į mokymo rusų kaip užsienio kalbos tyrimas.

Pagrindinės sritys VOKIEČIŲ KALBA Bakalaurai, studijuojantys kvalifikacijos kėlimo kursus, anglų ir vokiečių kalbomis, germanų dabartinės problemos,problemos, anglų ir vokiečių, pagrindinio germanų kalbų (anglų ir vokiečių) ir Kulmhof tarp bendrinės kalbos ir tarmės, kategorijų ir sąvokų antropologinių kalbotyros ir ontolingvistike tipologiją semantika ir pragmatikams,, grindžiamasteorija kalbos įtakos ir tarpkultūriniu bendravimu, anglų ir vokiečių kalbomis Sinonimai išteklių įvairių tipų diskurso kalbinės tapatybės ir metaforišką vaizdą apie pasaulio vokiečių kalbos, kultūros ir komunikacinė sąveika vokiečių kalbašiuolaikinės civilizacijos procesų kontekste.... [-]

Rusija Urik
Rugsėjis 2019
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba