Filter
Magistro laipsniai
Norvegija Drammen Studijų tipas: Visi Tempas: Ištęstinės

Ieškoti Ištęstinės studijos magistro programų - Inžinerijos studijos - in Drammen Norvegija 2019/2020

Magistro laipsnį suteikia jums galimybę arba toliau savo supratimą apie tam tikrą klausimą arba pakilti visiškai kitu būdu, naudojant įgūdžius, jūs įgijo iš savo ankstesnių bakalauro laipsnį.

Plačiąja prasme, inžinerijos specialistai pasitelkia matematikos, fizikos bei kitų tiksliųjų mokslų žinias ir derindami jas su savo kūrybinio mąstymo įgūdžiais ieško būdų kaip efektyviai patobulinti žmonių kasdienybėje nuolat naudojamus įrankius, mašinas bei struktūras. Priklausomai nuo studentų poreikių, jie gali rinktis vieną iš daugybės siauresnių inžinerijos mokslo specialybių.  

Norvegija (Norge) yra vakarinėje, šiauriausias - ir iš tiesų rytus - iš trijų Skandinavijos šalyse. Norvegija yra gerai žinomas dėl savo nuostabios ir įvairus gamtovaizdis. Į vakarus nuo šalies fiordai yra ilgas siauras įvadai, šonuose iš abiejų pusių aukšti kalnai, kur jūra prasiskverbia toli nuo pakrantės. Galutinė atsakomybė už švietimo tenka Norvegijos ministerijos švietimo ir mokslinių tyrimų.

Drammen sako, kad pramoninis miestas Buskerud apskrityje Norvegijos. Miesto stebuklai gaminant gerus mokslininkus iš įvairių švietimo įstaigų. Tai geriausia vieta pažangų švietimą atlikimo meno ir tiriamąjį darbą.

Prašyti daugiau informacijos apie Ištęstinės studijos magistro studijas - Inžinerijos studijos - in Drammen Norvegijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Inžinerijos studijos, Drammen

Kitos šios studijų srities programos:
University College of Southeast Norway

Magistro programa Systems inžinerijos Nise yra unikali programa, Norvegijoje dėl glaudaus ir įsipareigojo bendradarbiaujant su tarptautinėmis ir pirmaujančių aukštųjų tec ... [+]

Magistras sistemų inžinerijos

Magistro programa Systems inžinerijos Nise yra unikali programa, Norvegijoje dėl glaudaus ir įsipareigojo bendradarbiaujant su tarptautinėmis ir pirmaujančių aukštųjų technologijų įmonių.

Mes bendradarbiaujame su mūsų pramonės partneriais ir siūlyti stažuotes į įmonių įvairovę! Jūs taip pat gali studijuoti magistro programą sistemų inžinerijos darbo laiku, jei jau dirba įmonėje arba galite studijuoti atskirus kursus (su arba be studijų kiekis), jei jus domina sužinoti daugiau apie sistemų inžinerijos ir Subsea.

Tai sistemų inžinerija

Sistemų inžinerija yra pripažintas metodas sistemų kūrimo automobilių ir naftos pramonėje, kompiuterių, tinklų, ryšių ir MTEP. Su magistro laipsnis Systems Engineering jums bus teisę dalyvauti ir vadovauti didelėms sudėtingų produktų ir sistemų, kurios reikalauja dalyvavimą daugelyje disciplinų plėtra.... [-]

Norvegija Rauland Hønefoss Porsgrunn Bø i Telemark Kongsberg Horten  + 3 Daugiau
Sausis 2020
Anglų
Ištęstinės
6 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba