Magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kalinga University yra konceptualizuotas kaip akademinės kompetencijos centras. 30 akrų wi-fi miestelis buvo kruopščiai suprojektuotas taip, kad atitiktų pasaulio standartus. Akademinis blokas yra visiškai oro kondicionuojamas ir susideda iš biuro patalpų fakulteto nariams, kompiuterių laboratorijoms, reguliarioms klasėms su naujausiomis garso ir vaizdo priemonėmis ir gerai įrengta auditorija. Studentų gyvenamieji namai apgyvendinami studentams ir užtikrina, kad studentai turėtų pasaulinės klasės patogumus iš erdvių numerių su interneto ryšiu, poilsio ir skaityklos. Valgomojo salės suteikia higieniškai paruoštų sveikatos virtuvių asortimentą, atitinkantį studentų poreikius. Visiškai užteršta, universiteto miesteliu pasigirsta medžiai, pėsčiųjų takai, erdvios vejos, žaidimų laukai ir kt. Universitetas puikiai tinka mokymui, mokymuisi ir moksliniams tyrimams. Pasaulinės klasės infrastruktūra apima šiuolaikinę auditoriją, gerai aprūpintą biblioteką ir visą parą veikiantį kompiuterių centrą, vykdomą valgomojo salę / netvarką, valgyklą, bankininkystės ir pašto paslaugas.

Universitete yra atskiri nakvynės namai bakalauro ir antrosios pakopos studijų studentams. Atskiras berniukų ir mergaičių nakvynės namai yra netoli universiteto. Studentų saugumas ir higiena netvarka buvo svarbūs aspektai. Visuose nakvynės namų kambariuose galima naudotis 24 val. Interneto ryšiu dideliu plačiajuosčio ryšio greičiu.

M. Sc.

Matematika, chemija, zoologija, fizika, botanika

Tinkamumas

B. Sc. su atitinkamu dalyku

KU vertės papildymas

Šiandienos vis labiau konkuruojančiame pasaulyje kiekvienas jūsų priimtas sprendimas turi įtakos jūsų karjerai. Mes suprantame galimybės kritiškumą ir pasiruošiame kandidatams, kad jie taptų nugalėtojais. Šiandien įmonės mėgina šiuolaikinius būdus pasirinkti kandidatą. Žinome spragas tarp to, ką klausia klausytojai ir ko jie gauna iš kandidatų, ir gali užpildyti šias spragas su intensyviomis programomis, kurios apima:

 • Asmeninių kompiuterių taikomųjų programų kursų asociacijos „First Edu India Ltd.“ sertifikavimo programa
 • Nemokamas mokymas studentams bankų ir kitų konkurencinių egzaminų metu.

Pramonės integracija

Pramonės integracija - tai procesas, kuriame akademinės programos susiejamos su pramonės reikalavimais, todėl galutinis produktas yra naudingas indėlis pramonei. Pramonės integracija yra unikalus mūsų programų aspektas, kuris ne tik išskiria mūsų programas, bet ir naudingas tiek studentui, tiek pramonei.

„TRADITIONAL“ valdymo kvalifikacijos sąranka susideda iš klasių mokymo, testų, asmenybės ugdymo

Priešingai, pramonės integruotoje švietimo sistemoje studentas, mokantis pagrindinio vadybos koncepcijos, pradeda mokyti savo norimą specializaciją kaip nuolatinį darbuotoją, vadovaudamasis vidiniu instituto vadovu

Grynasis rezultatas - tai tobula klasių mokymosi integracija darbo vietoje. Tai yra abipusiai naudinga situacija tiek studentui, tiek pramonei. Studentas nesikreipia į pramonę tik laipsniu ar diplomu, bet turi atitinkamą patirtį. Jie taip pat gali reikalauti didesnių darbo užmokesčių nei jų tradiciniai vadovai. Organizacija gauna kvalifikuotą, apmokytą vadovybę

Mūsų paskirties vietos partneriai

Suzuki, Tata, Dabur, Eicher, NIIT, Wipro, HCL, L

Fakultetas ir personalas

Įvairią universiteto fakulteto grupę sudaro vadovaujantys akademikai ir praktikai, išskiriantys dėmesį į mokslinių tyrimų ir praktikos integravimą klasėse. Tai reiškia teorijos ir praktikos derinį, kuris praturtina mokymo programą, mokymosi procesą, lauko darbą ir institucinį dizainą visais lygmenimis. Fakulteto nariai taip pat tarnauja kaip studentų mentoriai. Pagal studentų mentorystės programą fakulteto nariai susieja su studentais, kad sukurtų glaudžiai susietą bendruomenę. Per dažnai vykstančius susitikimus ir sąveiką universiteto miestelyje sukuriama energinga mokymosi aplinka.

Nuolat sąveikaujant fakultetui su studentais, jie skatinami giliau pažvelgti į praktines jų švietimo sistemų pasekmes. Universitetas daug dėmesio skiria siūlomų kursų rezultatams, o fakultetas atlieka svarbų vaidmenį šiame procese.

Pedagogika

 • Klasės kambario paskaita
 • Atvejo analizė
 • Grupės diskusija
 • Rašytinė užduotis
 • Individualus ir grupinis pristatymas
 • Koncepcijos taikymas
 • Pamokos pamokos
 • Padėties analizė
 • Viktorinos

Prašymo forma

Kandidatai gali kreiptis į iš anksto atspausdintą formą, pridedamą prie prospekto, arba parsisiųsti iš mūsų interneto svetainės www.Kalingauniversity.org arba gauti iš Priėmimo, mokėdami Rs. 500 / - grynaisiais pinigais arba pagal paklausos projektą „ Kalinga University naudai, mokama Raipūre Atsisiunčiama forma bus priimta tik su „R“. 500 / - grynųjų pinigų ar paklausos projektas, kaip nurodyta pirmiau.

Sertifikatai

Paraiškos forma turi būti pridėta prie notaro patvirtinto arba patvirtinto (iš paskelbto pareigūno) visų tinkamumo pažymėjimų kopijų, kaip nurodyta toliau:

 • „Under Graduate Programs“ X, XII žymės kortelių kopija
 • Baigiamųjų studijų programų kopija X, XII, baigimo pažymėjimas (visi 3 metai Marksheet, laipsnis / laikinasis laipsnis)

Mokestis

Pasirinkti kandidatai turės sumokėti mokestį per dešimt darbo dienų nuo sėkmingo kandidatų sąrašo paskelbimo. Jei mokestis negrąžinamas nustatytu laiku, studento prašymas leisti atvykti baigiasi

Mokesčių deponavimo metu studentai turi deponuoti originalius sertifikatus Priėmimo / administravimo skyriui

Pridėtos paraiškos formos pridedamos:

 • Savarankiškai patvirtintos fotokopijos, remiančios mokslininkus ir įrodymus dėl darbo, savarankiškai dirbantys kandidatai turi pridėti atitinkamą dokumentą kaip įrodymą apie savo organizacijos darbo patirtį.
 • Kandidatai turi pateikti visų dokumentų originalus asmeninio pokalbio metu, o taip pat priėmimo metu, jei jie yra atrinkti

Akademinis kalendorius

Visų akademinių ir egzaminų klausimais bus vykdomas Kalinga University akademinis kalendorius.

Drausmė

Programos studentams bus taikomos Universiteto taisyklės dėl minimalaus lankomumo, laipsnio pažymėjimo suteikimo vertinimo. Studentas turi laikytis Universiteto įstatų, taisyklių ir taisyklių, galiojančių nuo laiko. Jie deramai atsižvelgia į Universiteto dėstytojus ir darbuotojus ir turi padorų ir nuoširdų elgesį su kolegomis.

Paskutinį kartą atnaujinta Sausis 2019

Apie mokyklą

The Kalinga University, a premier institution of teaching and research in the country, is established under Chhattisgarh Private Universities (Establishment and Operations) Act 2005 and under section ... Skaityti daugiau

The Kalinga University, a premier institution of teaching and research in the country, is established under Chhattisgarh Private Universities (Establishment and Operations) Act 2005 and under section 2 (f) of UGC Act 1956. Skaityti mažiau