Filter
Magistro laipsniai
Baltarusija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Informacinių technologijų studijos Baltarusijoje - 2019

Magistro laipsnis yra akademinis laipsnis, suteikiamas asmenims, kurie sėkmingai žyminčių aukštesnio lygio kompetenciją. Yra dviejų pagrindinių tipų Masters - mokoma ir moksliniai tyrimai.

Informacinių technologijų studijų programos paprastai būna orientuotos į įvairias technologijas, kurios yra skirtos informacijos palaikymui, siuntimui bei gavimui. IT studijas pasirinkę studentai įgyja tvirtą programavimo, darbo su programine įranga bei duomenų bazėmis žinių ir įgūdžių pagrindą.

Baltarusijos Respublika yra Rytinėje Europoje. Baltarusija numato vieną iš geriausių platformas išsilavinimą. Studijų Baltarusijoje optimalus būdas sužinoti, Rusijos ir Baltarusijos kalbą.

Geriausios magistro studijos - Informacinių technologijų studijos Baltarusijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Informacinių technologijų studijos, Baltarusija

Belarusian State University

Pagal Baltarusijos Respublikos švietimo teisinė sistema piliečiai Rusijos Federacijos, Kazachstano Respublikos, Kirgizijos Respublikoje, Tadžikistano ir Uzbekistano Respu ... [+]

TVARKA kreipimosi dėl magistrantūros studijų programos dėl bendrovių "Užsienio piliečiai"

Pagal Baltarusijos Respublikos švietimo teisinė sistema piliečiai Rusijos Federacijos, Kazachstano Respublikos, Kirgizijos Respublikoje, Tadžikistano ir Uzbekistano Respublikos, turi teisę gauti magistro laipsnį BSU šiomis sąlygomis:

studijuoti nemokamai arba mokėti mokesčius už mokslą, kaip Baltarusijos piliečiai; nuo numatytų užsienio piliečiams laikinai būna ar gyvena Baltarusijos Respublikoje sąlygų "(toliau - užsienio piliečiai") - remiasi galutinio vertinimo rezultatus gavusi edukacinę programą žmonėms, vykstantiems kreiptis dėl aukštojo mokslo ir interviu nustatyti jų lygį iš rusų sumos pakankamai už studijas magistro laipsnį. ... [-]
Baltarusija Minsk
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba