Filter
Magistro laipsniai
Bulgarija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Informacinių technologijų studijos Bulgarijoje - 2019

Meistras 's laipsnis yra antrosios pakopos akademinis laipsnis. Vienas turi jau turėti bakalauro laipsnį kreiptis meistras 's programos. Dauguma meistras 's studijų programą reikės studentams baigti magistro ' s darbą arba mokslinių tyrimų popieriaus.

Informacinių technologijų studijų programas pasirinkę studentai studijų metu išsamiai nagrinėja įvairiausių technologijų veikimo bei pritaikymo principus, o taip pat nagrinėja ir informacijos kūrimo, keitimosi bei saugojimo būdų niuansus. Į IT studijas įstoję studentai studijų metu išmoksta programavimo subtilybių, bei nagrinėja informacinio saugumo, programinės įrangos sistemų, sistemų projektavimo bei duomenų bazių temas.

Bulgarija, oficialiai Bulgarijos Respublika yra šalis, įsikūrusi Pietryčių Europoje. Ji ribojasi su Rumunija į šiaurę, Serbijos ir Makedonijos į vakarus, Graikija ir Turkija pietuose iki Juodosios jūros į rytus.

Geriausios magistro studijos - Informacinių technologijų studijos Bulgarijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Informacinių technologijų studijos, Bulgarija

European Polytechnical University

Magistro programa "Computer Networks" šviečia sprendžiant inžinerines problemas mokslo ir mokslinių tyrimų darbe, adaptacijos, savišvietos prie dinamiškai besivystančių t ... [+]

Meistras kompiuterių sistemų ir tinklų

Bilieto kaina: dokumentais;

REIKALAVIMAI: pareiškėjai įgytų bakalauro laipsnį apie kompiuterinių sistemų ir tinklų arba panašių programų, Aukštasis mokslas, pripažintų ES; Vidutinis įvertinimas Diplomo - Gera; dokumentas anglų kalbos žinias.

Trukmė: 1,5 metų (3 semestrai).

DIPLOMAS: Meistras Kompiuterių tinklų.

Magistro programa "Computer Networks" šviečia sprendžiant inžinerines problemas mokslo ir mokslinių tyrimų darbe, adaptacijos, savišvietos prie dinamiškai besivystančių technologijų, mobilumo nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu studentus.

Kompiuterių sistemos ir tinklai būtų atsižvelgta į vienybę su reikalingą operacinę programinę įrangą.... [-]

Bulgarija Pernik
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba