Filter
Magistro laipsniai
Estija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Informacinių technologijų studijos Estijoje - 2019

Magistro laipsnį suteikia jums galimybę arba toliau savo supratimą apie tam tikrą klausimą arba pakilti visiškai kitu būdu, naudojant įgūdžius, jūs įgijo iš savo ankstesnių bakalauro laipsnį.

Informacinių technologijų studijos yra skirtos tiems studentams, kurie siekia įgyti tvirtą žinių ir įgūdžių pagrindą, kurį jie galės lengvai panaudoti pradėję dirbti IT srityje. Tad šias studijas pasirinkę studentai studijų metu susipažįsta su tokiomis temomis kaip elektroninių duomenų kūrimas, apdorojimas ir saugojimas, taip pat informacijos apsauga, programinė įranga bei dirbtinis intelektas.

Estija yra demokratinė parlamentinė respublika, suskirstyta į penkiolika apskričių, jos sostinė ir didžiausias miestas Būdamas Taline. Estijoje yra 12 visuomenę ir 8 privatūs universitetai. Seniausias universitetas šalyje Tartu universitetas, įkurta 1632 metais.

Geriausios magistro studijos - Informacinių technologijų studijos Estijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Informacinių technologijų studijos, Estija

Estonian Information Technology College

Išsilavinimas: Aukštesnysis aukštasis mokslas ... [+]

Išsilavinimas: Aukštesnysis aukštasis mokslas Kalba: Lietuvių Studijų programos trukmė: 3 metai, 180 ECTS (Europos kreditų perkėlimo ir kaupimo sistema) kreditų Studijų forma: kasdien tyrimas Mokestis už mokslą: 2400 € per mokslo metus Pradėti studijas: 2016 rugsėjis

Priėmimo laikotarpis užsieniečiams yra atvira:

iki gegužės 1 2016 paraiškų pateikimo termino ne ES iki liepos 7 d 2016 paraiškų pateikimo termino už ES

Mokymo susideda iš šių modulių:

Pagrindiniai gebėjimai ir kompetencijos (16 ECTS) Pagrindai Informacinės technologijos (24 ECTS) IT sistemų kūrimas (38 ECTS kreditų) IT sistemų administravimas (22 ECTS kreditų) Kibernetinis saugumas (16 ECTS kreditų) Pasirenkamieji dalykai (32 ECTS kreditų, išplito į skirtingus modulius, pažymėtus iš 91 ECTS viso) Praktika (27 ECTS kreditų) Diplominį darbą (5 ECTS) Priėmimo sąlygos ir reikalavimai ... [-]
Estija Tallinn
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba