Filter
Magistro laipsniai
Filipinai Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Informacinių technologijų studijos Filipinuose - 2019

Kad galėtų sėkmingai gauti magistro kvalifikaciją, jums reikės gauti kreditų skaičių, einančios individualius modulius. Dauguma mokoma magistro turės pagrindinių modulių skaičių, kurį turi priimti ir perduoti, siekiant gauti kvalifikaciją. Mokslinių tyrimų magistrantūros vertinimas yra beveik visada vien tik vienos disertacijos modulis arba projektu.

Informacinių technologijų studijas pasirinkę studentai studijų metu išsamiai nagrinėja įvairias su informacijos kūrimu, saugojimu, siuntimu, tvarkymu bei gavimu susijusias temas. Be to, studentai paprastai įgyja ir tvirtą programavimo žinių bei įgūdžių pagrindą.

Daugelis mėgsta geri žmonės Filipinuose ir jų gyvenimo būdą. Studijavimas čia taip pat gali padėti jums išmokti susimaišymo su tautos kultūra, kaip jums įsipareigoja savo universitetinį kursą vietos koledže universiteto valstybinio universiteto ir kolegijos ar Filipinų universitete. Filipinai yra trečias pagal dydį angliškai kalbančių pasaulio šalis, kuris leis lengviau tarptautinių studentų.

Geriausios magistro studijos - Informacinių technologijų studijos Filipinuose - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Informacinių technologijų studijos, Filipinai

University of Asia and the Pacific

Į Informacinės technologijos (MIT) magistro programa siekiama gaminti pilnas IT specialistas -equally veiksnus, programinės įrangos inžinierius, sistemų administratorius, ... [+]

Į Informacinės technologijos (MIT) magistro programa siekiama gaminti pilnas IT specialistas -equally veiksnus, programinės įrangos inžinierius, sistemų administratorius, verslo analitikas, ir mokslininkui. Magistro Laipsnis suteikia absolventas žinutę IT pramonės pranašumą, nes ji moko pakopos studentams ne tik kad administratoriai, bet ir būti vadovai, vyresnieji inžinieriai, strateginiai planuotojai, vyriausiasis informacijos pareigūnai, verslininkai, ir pedagogai. Jis tai daro teikia IT mokymus, kad pagrindinis dėmesys skiriamas intelektinės veiklos plėtrai, o ne tik įgūdžių įgijimą.

Programa pabrėžia koncepcijų ir technologijų rengimą ir leidžiančių magistrantas už pramoninės praktikos sistemų integravimo, sistemų administravimo, sistemų planavimo, sistemų įgyvendinimo ir kitos veiklos, kad išlaikyti vientisumą ir tinkamą funkcionalumą sistemos ir jos komponentų įsigijimą. Ji taip pat apima projektus, susijusius su pramonės, įskaitant verslo, mokslo, valdžios. ... [-]

Filipinai Pasig
Rugpjūtis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba