Filter
Magistro laipsniai
Graikija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Informacinių technologijų studijos Graikijoje - 2019

Meistras lygio tyrimai apima specializuotą studiją dėl mokslinių tyrimų ar profesinės praktikos srityje srityje. Uždirbti magistro laipsnį rodo aukštesnio lygio meistriškumą tema. Uždirbti magistro laipsnį gali trukti nuo vienerių metų iki trejų ar ketverių metų. Prieš galite pereiti, paprastai turite parašyti ir apginti disertaciją, ilgai popieriaus tai yra jūsų specializuotų mokslinių tyrimų kulminacija.

Informacinių technologijų studijų programos paprastai būna orientuotos į įvairias technologijas, kurios yra skirtos informacijos palaikymui, siuntimui bei gavimui. IT studijas pasirinkę studentai įgyja tvirtą programavimo, darbo su programine įranga bei duomenų bazėmis žinių ir įgūdžių pagrindą.

Graikija oficialiai Graikijos Respublika, arba Hellas, kaip raginama nuo seniausių laikų, yra Pietryčių Europoje šalis. Pagal 2011 surašymą, Graikija 's gyventojų yra maždaug 11 mln.

Geriausios magistro studijos - Informacinių technologijų studijos Graikijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Informacinių technologijų studijos, Graikija

International Hellenic University (IHU)

Kiekvienas šiuolaikinės organizacijos susiduria su saugumo riziką, kurios kelia grėsmę jų vertingų turtą; Todėl būtina sukurti saugias informacines ir ryšių sistemas, sie ... [+]

Kiekvienas šiuolaikinės organizacijos susiduria su saugumo riziką, kurios kelia grėsmę jų vertingų turtą; Todėl būtina sukurti saugias informacines ir ryšių sistemas, siekiant apsisaugoti nuo šių grėsmių. Kas daugiau, saugumo ir grėsmių buvo vystosi ranka rankon, todėl saugumo ir informacijos užtikrinimo naštą nuolatinis iššūkis, kad tik aukštos kvalifikacijos specialistai gali dirbti.

Ši programa siūlo turtingą programą, kuri pabrėžia komunikacijos tinklų ir pagrindinių technologijų ir pažeidžiamumą, ir tuo pačiu metu apima kritinių tokias temas, kaip informacijos saugumo, ekspertizės, teisinių ir etinių klausimų ir tt Paskaitas pirmaujančių mokslininkų iš Graikijos ir užsienyje, kartu su projektų ir disertacijos darbą, užtikrinti, kad studentai absolventas įrengta state-of-the-art mokslinių žinių ir praktinių įgūdžių, šiuolaikinių, pakeliui tapti itin konkurencinga tarptautiniu lygiu.... [-]

Graikija Thessaloniki
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
14 - 26 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba