Filter
Magistro laipsniai
Iranas Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Informacinių technologijų studijos Irane - 2019

Meistras lygio tyrimai apima specializuotą studiją dėl mokslinių tyrimų ar profesinės praktikos srityje srityje. Uždirbti magistro laipsnį rodo aukštesnio lygio meistriškumą tema. Uždirbti magistro laipsnį gali trukti nuo vienerių metų iki trejų ar ketverių metų. Prieš galite pereiti, paprastai turite parašyti ir apginti disertaciją, ilgai popieriaus tai yra jūsų specializuotų mokslinių tyrimų kulminacija.

Informacinių technologijų studijų programas pasirinkę studentai studijų metu išsamiai nagrinėja įvairiausių technologijų veikimo bei pritaikymo principus, o taip pat nagrinėja ir informacijos kūrimo, keitimosi bei saugojimo būdų niuansus. Į IT studijas įstoję studentai studijų metu išmoksta programavimo subtilybių, bei nagrinėja informacinio saugumo, programinės įrangos sistemų, sistemų projektavimo bei duomenų bazių temas.

Tai yra žinoma kaip Irano Islamo Respublikos. Ji yra Vakarų Azijoje. Švietimas čia yra centralizuotas su K-12 švietimas prižiūri Švietimo ir mokslo ministerija o aukštojo mokslo prižiūri mokslo ministerija ir Technology.According į SCImago, Iranas gali rangas ketvirta pasaulyje pagal mokslinių tyrimų rezultatų iki 2018 m.

Geriausios magistro studijos - Informacinių technologijų studijos Irane - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Informacinių technologijų studijos, Iranas

University of Tehran, Kish International Campus

Teherano universiteto Informacinių technologijų magistras - informacijos saugumo programa Kisho universiteto miestelyje yra profesinės programos, kuri rengia studentus di ... [+]

Įvadas

Teherano universiteto Informacinių technologijų magistras - informacijos saugumo programa Kisho universiteto miestelyje yra profesinės programos, kuri rengia studentus dirbti didelės paklausos IT saugumo srityje.

Norint pasiekti programos tikslus ir sustiprinti mokinių mokymosi patirtį, Kisho miestelio studentai teikia informacijos saugumo laboratoriją, kurios tikslas yra pagerinti programos turinį. Ši laboratorijos priemonė palaiko daugybę tinklo nustatymų ir saugiai nustato įvairius tinklus.

Mokymo programa taip pat suteikia studentams galimybę taikyti pagrindines kursų koncepcijas esminiam projektui darbo vietoje. Šis studijų planas supažindina studentus su pagrindinėmis žiniomis apie besikeičiančią IT saugumo sritį.... [-]

Iranas Tehran
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba