Filter
Magistro laipsniai
Makedonija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Informacinių technologijų studijos Makedonijoje - 2019

Meistras 's laipsnis yra antrosios pakopos akademinis laipsnis. Vienas turi jau turėti bakalauro laipsnį kreiptis meistras 's programos. Dauguma meistras 's studijų programą reikės studentams baigti magistro ' s darbą arba mokslinių tyrimų popieriaus.

Informacinių technologijų studijos yra skirtos tiems studentams, kurie siekia įgyti tvirtą žinių ir įgūdžių pagrindą, kurį jie galės lengvai panaudoti pradėję dirbti IT srityje. Tad šias studijas pasirinkę studentai studijų metu susipažįsta su tokiomis temomis kaip elektroninių duomenų kūrimas, apdorojimas ir saugojimas, taip pat informacijos apsauga, programinė įranga bei dirbtinis intelektas.

Makedonija 's didelis gausa gamtos bei kultūros turizmo objektų, kad ji patraukli lankytojų. Skopjė yra šalis 's politinių, kultūrinių, ekonominių ir mokslo centras ir turi keletą universitetų.

Geriausios magistro studijos - Informacinių technologijų studijos Makedonijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Informacinių technologijų studijos, Makedonija

University For Information Science And Technology

Ryšių tinklai yra įdomi sritis, kuri yra labai sparčiai besivystanti ir gauti daug dėmesio iš mokslininkų ir akademinės bendruomenės. Tačiau tai, kas yra dar svarbiau yra ... [+]

Magistras Informacinių mokslo ir technologijų Įvadas

Ryšių tinklai yra įdomi sritis, kuri yra labai sparčiai besivystanti ir gauti daug dėmesio iš mokslininkų ir akademinės bendruomenės. Tačiau tai, kas yra dar svarbiau yra tai, kad įmonės ir privati ​​/ viešoji institucijos suteikia didžiulę reikšmę jų kompiuterių tinklo infrastruktūros, dėl tos priežasties, kad šiandien nieko negalima padaryti be duomenų perdavimo. Vadinasi, bet koks bendravimas tinklas turėtų turėti saugumo mechanizmus, užtikrinančius apsaugą nuo duomenų vagystės, duomenų praradimo, informacijos nutekėjimo ir bet įsibrovimo pobūdžio, kad siekia įveikti ir klastojimo konfidencialios ir autorių teisių saugomos medžiagos.... [-]

Makedonija Ohrid
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba