Filter
Magistro laipsniai
Malaizija Kajang Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Informacinių technologijų studijos - in Kajang Malaizijoje - 2019/2020

Magistro laipsnį suteikia jums galimybę arba toliau savo supratimą apie tam tikrą klausimą arba pakilti visiškai kitu būdu, naudojant įgūdžius, jūs įgijo iš savo ankstesnių bakalauro laipsnį.

Informacinių technologijų studijų programas pasirinkę studentai paprastai gilinasi į tokius studijų dalykus kaip dirbtinis intelektas, programavimas, programinė įranga bei technologijos skirtos informacijos saugojimui, siuntimui bei gavimui. Studijų metu jie nagrinėja naujausių technologijų veikimo principus ir aiškinasi kaip jų funkcijas gali būti pritaikomos sprendžiant įvairiausias problemas.

Malaizija yra federalinė konstitucinė monarchija Pietryčių Azijoje. Jis susideda iš trylikos valstybių ir trijų federalinių teritorijų ir turi bendrą sausumos apie 329.847 kvadratinių kilometrų atskirtų Pietų Kinijos jūra į dvi panašaus dydžio regionuose, Pusiasalio Malaizija ir Malaizijos Borneo.

Šis gražus miestas Malaizijoje yra žinomas dėl savo tarptautinių universitetų ir didinti turizmo ir prekybos. Kajang yra žinomas dėl savo švietimo institucijų, tokių kaip Universiti Tenaga Nasional (UNITEN) ir Notingemo universitete. Šie universitetai siūlo platų kursų.

Prašyti daugiau informacijos apie magistro studijas - Informacinių technologijų studijos - in Kajang Malaizijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Informacinių technologijų studijos, Kajang

Kitos šios studijų srities programos:
Infrastructure University Kuala Lumpur

Į Informacinės technologijos (mokslinių tyrimų) Meistras siekiama pasirengti absolventus iš jo fone ir ne IT fone su pažangių techninių žinių ir įgūdžių ieškant praktinių ... [+]

meistras informacinės technologijos

Į Informacinės technologijos (mokslinių tyrimų) Meistras siekiama pasirengti absolventus iš jo fone ir ne IT fone su pažangių techninių žinių ir įgūdžių ieškant praktinių ir mokslinių sprendimą patenkinti poreikius ir pokyčius dabartinės IT problemų. Programa taip pat suteikia kelią už studijas studentus imtis doktorantūros mokslinius tyrimus viena iš specializuotų sričių IT.

Pagrindiniai bruožai Parengti studentus būti kompetentinga mokslinių tyrimų ir plėtros konkrečiose srityse Informacinės technologijos Plėtros mokinių protinius gebėjimus pasitelkiant mokslinius tyrimus ir sėkmingai taikyti pažangių priemonių ir metodų, kurie rems savo profesinį tobulėjimą Su kompiuteriais susijusi Programavimo įrankiai ir jų imitacijos yra remti mokslinių tyrimų veiklą. Mokslinių tyrimų sritys ... [-]
Malaizija Kajang
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
18 - 48 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba