Filter
Magistro laipsniai
Naujoji Zelandija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Informacinių technologijų studijos Naujojoje Zelandijoje - 2019

Magistro studijos - tai antrosios pakopos akademinės studijų programos, kurias gali rinktis jau bakalauro studijų laipsnį įgiję studentai. Magistro studijos vidutiniškai trunka iki dvejų akademinių metų. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos į magistro studijų programas paprastai yra įtraukiami nuo 36 iki 54 akademinių kreditų.  

Informacinių technologijų studijų programas pasirinkę studentai studijų metu išsamiai nagrinėja įvairiausių technologijų veikimo bei pritaikymo principus, o taip pat nagrinėja ir informacijos kūrimo, keitimosi bei saugojimo būdų niuansus. Į IT studijas įstoję studentai studijų metu išmoksta programavimo subtilybių, bei nagrinėja informacinio saugumo, programinės įrangos sistemų, sistemų projektavimo bei duomenų bazių temas.

Naujoji Zelandija yra salų valstybė pietvakarinėje Ramiojo vandenyno. Šalis geografiškai apima dvi pagrindines landmasses - kad Šiaurės ir Pietų salų - ir daug mažesnių salų. Užsienio studentai turi turėti studento vizą ir pagrįstą grynųjų pinigų išleisti, kad būtų atlikti studijų kursą Naujosios Zelandijos pagrįstas švietimo įstaigos. Naujosios Zelandijos švietimo įstaigos informuos atitinkamas imigracijos institucijoms, jei studentas nustoja dalyvauti jų mokosi kursuose, kurie po to gali sustabdyti ar nutraukti šią studentas 's vizos. Švietimo įstaigos taip pat dažnai keičiasi šia lankomumo ir lankomumo duomenis elektroniniu būdu su kitų valstybinių tarnybų, atsakingų už mokinių pagalbą.

Geriausios magistro studijos - Informacinių technologijų studijos Naujojoje Zelandijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Informacinių technologijų studijos, Naujoji Zelandija

The University of Waikato

Studijavimas už kibernetinio saugumo magistras leidžia jums plėtoti įgūdžius, jums reikia tapti šios srities specialistas. Yra vis tarptautinė paklausa kvalifikuotų kiber ... [+]

Meistras kibernetinio saugumo

Studijavimas už kibernetinio saugumo magistras leidžia jums plėtoti įgūdžius, jums reikia tapti šios srities specialistas. Yra vis tarptautinė paklausa kvalifikuotų kibernetinio saugumo specialistų ir Baigusių šią programą padėti patenkinti Naujosios Zelandijos Vyriausybės kibernetinio saugumo strategiją. Ši magistro laipsnį yra pirmasis tokio pobūdžio turi būti teikiamos Naujojoje Zelandijoje.

Kaip jūs dirbate link savo magistro kibernetinio saugumo (MG), jums sukurti išsamų supratimą apie techninių, teisinių, politinių ir valdymo aspektus kibernetinio saugumo. Sužinosite apie debesų kompiuterijos technologijomis ir kompiuterių infrastruktūros, taip pat teisės, susijusios su kibernetinio saugumo.... [-]

Naujoji Zelandija Hamilton Tauranga
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 - 18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Waikato

Informacinių technologijų magistras ne iš Waikato universiteto juda jums už teorinis iki prižiūrimos projektais grindžiamą mokymąsi ir on-the-darbo patirtis su pramonės p ... [+]

Magistras Informacinės technologijos

Informacinių technologijų magistras ne iš Waikato universiteto juda jums už teorinis iki prižiūrimos projektais grindžiamą mokymąsi ir on-the-darbo patirtis su pramonės partneriais.

Žinoma, pagrindinis bruožas yra pramonės stažuotės (FMCS596) popieriaus, kuris suteikia jums pramonės patirtį vienam visą semestrą. Kaip intern jums bus Mentored ir palaiko jūsų darbdavio ir universiteto vadovui, kaip jūs dirbate nuo realaus pasaulio problema yra pramonė komandoje aplinkoje.

MInfoTech buvo sukurtas kaip dalis Oklandas IRT aukštosios mokyklos, Bendra iniciatyva tarp Waikato universiteto ir Oklendo universiteto, kurti pramonės paruošta IRT ekspertai. Programos tikslas yra patenkinti sprogstamąjį paklausą aukštos kvalifikacijos tinklo ir duomenų perdavimo specialistams, programuotojams, sistemų architektai, interneto svetainių kūrėjai bei kitų darbo paruošta IRT specialistų. Technologijos yra sparčiausiai augantis sektorius Naujojoje Zelandijoje ir su 1,3 trilijoną dolerių augimo prognozes pasaulinėje IRT pramonės nuo 2013-2020, The MInfoTech rengia jums padaryti labiausiai iš svarbių galimybėmis šioje pramonėje.... [-]

Naujoji Zelandija Hamilton Tauranga
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 - 18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba