Filter
Magistro laipsniai
Norvegija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Informacinių technologijų studijos Norvegijoje - 2019

Informacinių technologijų srityje remiasi naudojant kompiuterius ir telekomunikacijų įrangą apdoroti duomenis, paprastai verslo sistema. Norvegija yra populiarus pasirinkimas daug studentų iš viso pasaulio dėl peržiūros, kapitonas padidėjus technologijų raidos ir technologijų centrų, taip pat aukštos kokybės akademines programas, kad egzistuoja IT srityje. Yra daug pramonės šakų, kurios yra susijusios su IT, pavyzdžiui, elektronikos, e-komercija, kompiuterių aparatinės ir programinės įrangos, suteikiant absolventus su IT srityje Meistras Norvegijoje daug galimybių darbo po baigimo. Studentai atsižvelgiant į jį Master Norvegijoje taip pat turi specializacijos galimybę tam tikroje srityje interesų, pavyzdžiui, programų kūrimas, interneto svetainės dizainas, programinės įrangos projektų valdymo, kompiuterinių tinklų ir interaktyvias daugialypės terpės, tarp daugelio kitų. Jei norite daugiau sužinoti apie IT magistro programos Norvegijoje, tiesiog pažvelgti per programas žemiau.Jei rasite vieną, kad jus domina, tiesiog užpildykite formą ir mes sujungs jus tiesiogiai su mokyklos!

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Informacinių technologijų studijos, Norvegija

University College of Southeast Norway

Sistemų inžinerija yra plačiai pripažintas metodas kuriant sistemas pramonės šakų, tokių kaip automobilių ir naftos, kompiuteriai, tinklo, komunikacijų, mokslinius tyrimu ... [+]

Magistras sistemų inžinerijos su įterptųjų sistemų

Sistemų inžinerija yra plačiai pripažintas metodas kuriant sistemas pramonės šakų, tokių kaip automobilių ir naftos, kompiuteriai, tinklo, komunikacijų, mokslinius tyrimus ir plėtrą.

Kas yra sistemų inžinerija

Kompleksiniai pramonės projektai reikalauja iš kelių profesijų. Tai yra labai svarbu, kad visi dalyviai tokie projektai, naudojant tą pačią metodiką, kad jie naudoja bendrą kalbą, kad visi supranta.

Sistemų inžinerija yra kompetencijos kur žinios apie tai, kaip kurti sudėtingus produktus geriausias būdas yra surinkta ir išsivysčiusi zona.

Metodika ir sisteminis mąstymas, kad kelia mums galimybę įvaldyti sudėtingumą, reikalingą sukurti gerus, patikimus ir saugius produktus, kad rinka yra norinčius ateityje bus gyvybiškai svarbus šiuolaikinės pramonės produkcijos.... [-]

Norvegija Drammen Rauland Hønefoss Porsgrunn Bø i Telemark Kongsberg Horten  + 4 Daugiau
Rugpjūtis 2019
Anglų
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Gjøvik University College (GUC)

Mokslų magistras informacijos saugumo Jums suteiks žinių ir teorinių pagrindų, taip pat turinčių reikiamų įgūdžių ir požiūrių į sėkmę šioje sudėtingoje dar itin naudingas ... [+]

Informacijos saugumas Informacinės technologijos persmelkia visus visuomenės aspektus, ir tapo labai svarbūs pramonei, valdžios ir piliečių gerovei. Saugūs šių gyvybiškai svarbių paslaugų ir struktūras ir patikimų informacijos prieinamumą kada ir kur jis yra reikalingas, tapo tiek intensyvių mokslinių tyrimų erdvę ir taip pat klesti komercinė veikla.

Turinys studija Mokslų magistras informacijos saugumo Jums suteiks žinių ir teorinių pagrindų, taip pat turinčių reikiamų įgūdžių ir požiūrių į sėkmę šioje sudėtingoje dar itin naudingas srityje.

Dėstomoji kalba yra anglų.

Pagrindinės studijų srityse: Crypthography ir apsaugos mechanizmai Tinklo saugumas Įsibrovimo aptikimo ir prevencijos Saugumo valdymas Biometrinės autentifikavimo Informacinis karas Bevielio ryšio saugumo Laboratorijos ... [-]

Norvegija Oslo Gjøvik
Rugpjūtis 2019
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba